Canadian online pharmacy


Привітання із храмовим празником для громади Української Греко-Католицької церкви Преображення Господнього в м. Кам”янка-Бузька

Всечесний отче Володимире! Вельмишановна святочна громадо Української Греко-Католицької церкви Преображення Господнього  м. Кам”янка-Бузька!
З нагоди величного релігійного свята  Преображення Господнього прийміть найщиріші вітання! Нехай цей урочистий празник принесе добро і достаток до Ваших осель, затишок та Господню благодать. Хай слово Боже наповнить Ваші серця любов’ю, щирістю та надією на краще майбутнє. Нехай Всемилостивий Господь Бог дарує нам мир і спокій на нашій рідній землі, захистить від життєвих негараздів, допоможе у здійсненні світлих задумів та надихає всіх Вас на добрі справи на благо та добробут наших родин, рідної Кам’янки-Бузької та усієї України!

Повідомлення про можливе відключення світла в місті Кам’янка-Бузька з 21 по 23 серпня 2017 року

      Кам’янка-Бузька міська рада повідомляє, що згідно повідомлення Кам’янка-Бузького РЕМ ПАТ «Львівобленерго», у зв’язку із проведенням планових ремонтних робіт на лініях електропередач, можливе відключення електроенергії в місті  Кам’янка-Бузька по вул. І.Франка, частина вул. Незалежності, вул. Коцюбинського, вул. Стуса в один із днів, а саме: з 21 по 23 серпня 2017 року з 9.00 до 17.00 год.

Нацiональна академiя сухопутних вiйськ запрошує на навчання

Пов’язане зображення

Нацiональна академiя сухопутних вiйськ імені Гетьмана Петра Сагайдачного запрошує на навчання усіх бажаючих.

Раді повідомити, що прийом документів продовжено до 1б серпня 2017 року.  Бажаючих приєднатись до лав академiї просимо звертатись в Кам’янка-Бузький районний вiйськовий кoмicapiaт до 14 серпня 2017 року для оформлення особовоi справи вступника.

Припинення водопостачання у зв’язку з проривом на водогоні на розі вулиць Незалежності-Ст.Бандери

У зв”язку з проривом на водогоні на розі вулиць Незалежності-Ст.Бандери в м. Кам”янка-Бузька 09 серпня 2017 року водопостачання припинено до часу виконання ремонтних робіт. Роботи проводить КП “Кам”янкаводоканал” (начальник Лютий Ю.В.). Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Привітання з храмовим празником

Результат пошуку зображень за запитом "пантелеймон цілитель"Всечесний отче Андрію!

Шановна святочна громадо Церкви Св. Великомученика Цілителя Пантелеймона м.Кам’янка-Бузька!

У цей день, 9 серпня, коли Православна церква вшановує пам’ять великомученика і цілителя Пантелеймона, Кам’янка-Бузька міська рада вітає Вас з храмовим празником!

Бажаємо Вам здоров’я і довголіття, стійкості в служінні Церкві Христовій. Нехай примножується в серці і житті вашому і у всьому світі світло Божественного вчення Христового, дух розуму, дух премудрості. Вашими молитвами і трудами хай процвітають поміж людьми великі блага людства – вічні і непохитні моральні основи життя: мир поміж людьми, братерство і любов, добрі діла, праведність і святість!

 

 

08.08.2017р КП “Камянкаводоканал” (начальник Лютий Ю.В.) провів роботи по видаленню аварійного дерева породи ясень по вул.Драгоманова 12, та роботи по обрізці сухого гілля у парку  ім.С.Бандери м.Кам’янка-Бузька. Техніку для проведення робіт надалі Добротвірська ТЕС (директор Таращук О.С)

 

Вогонь – друг і ворог

Кам’янка-Бузьким РВ ГУ ДСНС України у Львівській області проведено аналіз виникнення пожеж за перше півріччя 2017 року. Висновок зовсім невтішний: з початку року в м.Кам’янка-Бузька виникло 14 пожеж, що вдвічі більше показника аналогічних місяців минулого року.

Прикро, але винуватцями всіх цих бід в більшості випадків є самі ж люди, які зневажливо ставляться до вимог пожежної безпеки, проявляючи недбалість у відношенні до вогню. 

Запрошуємо ОСББ взяти участь у конкурсі “Кращий благоустрій будинку”

Відповідно до розпорядження міського голови створено комісію для проведення щорічного міського конкурсу “Кращий благоустрій будинку”. 8 серпня 2017 року о 17.00 відбудеться перше виїзне обстеження територій ОСББ. Вже 24 серпня, на святкуванні 26-ї річниці Незалежності України, ОСББ, які продемострують найкращі приклади газдування, будуть відзначені подяками  та фінансовими нагородами за проведену роботу.

Закликаємо  мешканців та голів ОСББ прихорошити прилеглі до будинків території та взяти участь у конкурсі!

Пов’язане зображення

Мати позбавила батьківських прав власну дочку.

Народна мудрість каже – що посієш те й пожнеш! Життєві ситуації бувають настільки складні, що розібратися в них без суду деколи не можливо. Історія в якій прийшлося розбиратися адвокату Буського місцевого центру з надання вторинної правової допомоги розпочалася давно. Родина мала двійко дітей. То жили разом, то розводились, то потім знову сходились. А діти росли не маючи відповідного догляду та виховання. Коли виросла дочка і вийшла заміж то поставилася до сімейних обов’язків так як батьки. Коли народила дитину то перестала нею цікавитися, піклуватися про її фізичний і духовний розвиток , забезпечувати її матеріально, а отримані від держави кошти на утримання дитини, витрачала на свій розсуд. Через що служба у справах дітей звернулася до суду про позбавлення її батьківських прав та стягнення з неї аліментів. Усвідомлення власних помилок приходить до людей деколи вчасно. Щоб не втратити внука жінка звернулася про допомогу до Буського місцевого центру з надання вторинної правової допомоги. Адвокат розібравшись в ситуації, провівши ряд переговорів із службою дітей та родичами прийшли до висновку, що малолітній дитині краще буде жити з рідною бабцею ніж з чужими людьми. Тому була підготовлена позовна заява до суду від бабці неповнолітнього про позбавлення батьківських прав власної дочки, яка успішно виграна адвокатом. Неповнолітня дитина залишилася в сім’ї. Надіємося, що дочка з часом усвідомить свою помилку та прийме участь у вихованні сина і ця життєва ситуація не буде бумерангом повертатися в родину. Піклуйтеся про власних дітей! Вони наше майбутнє! Якщо у вас виникли питання юридичного характеру просимо звертатися відділу “Кам’янка-Бузького бюро правової допомоги” Буського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги» за адресою: м. Кам’янка-Бузька, вул. Я. Мудрого, 17 б (навпроти KRONO), тел.: (03254) 23 069, моб.тел. 0977561901,e-mail: kamyanka.buzka@lv.legalaid.gov.ua.

Оголошення !

03 серпня 2017 року об 16.00 год. в актовому залі адмінбудинку відбудеться
II пленарне засідання ХХІV сесії Кам’янка-Бузької міської ради 
VІІ демократичного скликання.
 На сесію запрошуються: депутати всіх рівнів, керівники підприємств, установ, організацій.
На порядок денний сесії виносяться такі питання:
1.      Про добровільне об’єднання  територіальних громад 
2.      Різне.