Canadian online pharmacy


З 01.09.2018р Кам’янка-Бузька об’єднана територіальна громада 

 переходить на нову адресу 

https://kbmr.gov.ua/

 

 

«Всім на щастя й на добро розквітай моє село»

У неділю, 2 вересня в с. Ягідня відбувся святковий концерт з нагоди Дня села. З вітальним словом виступили: Володимир Бусель, секретар Кам’янка-Бузької міської ради, Богдан Ковалюк заступник голови Кам’янка-Бузької міської ради, староста Зубівмостівського старостинського округу, Олег Мельник,  які подякували  всечесним отцям, о.Ярославу та о.Василю, ініціаторам, організаторам,  депутатам Кам’янка-Бузької міської ради Любові Водоніс та Анні Грицині, учасникам художньої самодіяльності та всім хто долучився до святкування.
Надіємось, що це стане традицією і будемо продовжуватися кожного року.

06.09.2018 в приміщенні Кам’янка-Бузького районного відділу державної виконавчої служби ГТУЮ у Львівській області за адресою: м.Кам’янка-Бузька вул.Я.Мудрого 17б здійснюватиметься прийом громадян за участю заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Львівській області з питань державної виконавчої служби – начальника Управління ДВС головного територіального управління юстиції у Львівській області.

Відбулася зустріч із директором Департаменту культури, релігій та національностей Львівської ОДА

31 серпня 2018 року Кам”янка-Бузький міський голова Омелян О.Я., заступник міського голови Ковалюк Б.С. провели робочу зустріч із директором Департаменту культури, релігій та національностей Львівської ОДА п. Туркало М.В. та з начальником відділу охорони культурної спадщини Львівської ОДА п. Харун Г.М.

На зустрічі обговорювалися питання організації та проведення фестивалю у вересні 2019 року у місті Кам”янка-Бузька, присвяченого 400-річчю заснування українського театру. Департамент культури релігій та національностей в особі його директора п. Туркало М.В. підтримав ідею проведення фестивалю та обіцяв всіляку підтримку в його організації та проведенні.

Із начальником відділу охорони культурної спадщини п. Харун Г.М. обговорювалися питання щодо продовження реставраційних робіт на пам”ятках архітектури церкви Собору Пресвятої Богородиці та церкви Юрія Побідоносця села Батятичі, а також розглядалося питання щодо включення в Програму реставрації інших пам”яток архітектури на 2019 рік, які розміщені на території Кам”янка-Бузької об”єднаної територіальної громади.

 

Привітання з Днем Знань!!!

Шановні учителі та працівники школи!

Дорогі учні та батьки!

 

 Кам’янка-Бузький міський голова Олег Омелян та колектив міської ради щиро  вітаємо Вас із чудовим хвилюючим святом — Днем Знань! 

Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Він завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Бажаємо усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, Ваші здібності та наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.

Найщиріші слова подяки — вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Ваша мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.

Шановним батькам зичимо терпіння, виваженості та мудрості.
Бажаємо усім міцного здоров’я, невичерпної енергії та оптимізму!

         Нехай  цьогорічний  першовересень буде сонячним, несе  добрий  настрій у кожну школу, кожну родину!
        

        Успіхів Вам, дорогі друзі!

   Школи Кам’янка – Бузької міської ради 30 серпня отримали  ноутбуки і   мультимедійні комплекти для Нової української школи. Це проекційний екран з проектором – маючи в класі ноутбук чи комп’ютер учителі  зможуть  проводити демонстрацію  мельтимедійних  матеріалів.

27 серпня 2018 року відбулася серпнева зустріч з  педагогічними працівниками Кам’янка – Бузької ОТГ. У роботі взяли участь Омелян Олег Ярославович , голова Кам’янка – Бузької міської ради, Ковалюк  Богдан Степанович, заступник міського голови ,Чепіль  Ігор Євстахович, начальник відділу освіти, культури,туризму,молоді та спорту Кам’янка – Бузької міської ради.

Голова Кам’янка – Бузької міської ради наголосив на значущості консолідації зусиль освітян і громадськості Кам’янка – Бузької ОТГ, спрямованих на ефективне функціонування навчальних закладів і забезпечення рівного доступу дітей до якісної освіти в умовах складного суспільно-політичного розвитку незалежної України. В його виступі, коментарях і відповідях на запитання йшлося про шляхи вирішення нагальних соціально-економічних, матеріально-технічних питань діяльності закладів та установ освіти.

Чепіль Ігор Євстахович , начальник відділу освіти, культури,туризму, молоді та спорту  Кам’янка – Бузької міської ради здійснив аналіз ЗНО -2018 та наголосив , що спільними зусиллями освіта ОТГ буде набувати нових барв. Інакше не можна – наше надійне майбутнє народжується в якості сьогоднішньої освіти.

Про основні напрямки та завдання педагогів у 2018/2019 навчальному році розповіла Барилко Леся Михайлівна спеціаліст  сектору освіти відділу ОКТМС.

З 1 вересня 2018 року усі першокласники будуть навчатися за новим стандартом.  Інший зміст освіти, нова  методика навчання та освітнє середовище – такі основні складові нової української школи. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті. Концепція «Нова українська школа»  розрахована на роки, адже неможливо швидко змінити освітню традицію, що плекалася  в Україні протягом десятиліть. Проте зміни вже розпочалися про це розповіла Петрик Тетяна Романівна спеціаліст  сектору освіти відділу ОКТМС .

У неділю, 26 серпня у Народному домі с. Воля – Жовтанецька відбувся святковий концерт до Дня Прапора та 27-ї річниці Незалежності України «Україно – зорі твої сині»

 Доброго дня, пане міністре! Знаю, що в кінці серпня почне діяти спеціальна процедура виїзду за кордон з дитиною, яка після розлучення батьків проживає з одним з батьків. Збираюся у вересні поїхати із сином за кордон на море. Підкажіть, будь ласка, що мені треба робити – по крокам. Дякую!

Ірина Кузьменко

 

Ми продовжуємо розвивати ініціативу #ЧужихДітейНеБуває, мета якої – захист прав найменших українців, наших дітей.

Дійсно, на початку липня Верховна Рада прийняла другий пакет законів, однією з найбільш резонансною нормою якого став виїзд дитини, яка проживає у неповній родині, за кордон. Дана норма вступить в силу вже 29 серпня.

Як змінилися норми щодо виїзду дитини за кордон при наявності боргу зі сплати аліментів?

Вже з лютого батьки, які проживають з дитиною, отримали змогу без перешкод виїжджати за кордон з дитиною, якщо другий з батьків має заборгованість з аліментів 6 і більше місяців.

У новому пакеті ми пішли далі.

Безперешкодно поїхати з дитиною в іншу країну тому з батьків, який проживає з дитиною, можна буде, якщо інший з батьків має заборгованість з аліментів 4 місяці. А для дітей з інвалідністю та тяжко хворих дітей – цей строк скорочено до 3 місяців.

Ці норми стосуються усіх поїздок, навіть тих, тривалість яких перевищує 1 місяць.

Які документи вам знадобляться? Для виїзду за межі країни треба взяти у місцевому органі державної виконавчої служби Мін’юсту або у приватного виконавця довідку про наявність заборгованості. При перетині кордону пред’явити цю довідку співробітникам прикордонної служби.

Якщо мова йде про виїзд з хворою дитиною, а борг становить рівно 3 місяці – необхідно також пред’явити документи, які підтверджують хворобу дитини.

 

Cвятковий концерт до 27-ї річниці Незалежності України

 

 28.08 2018 р. біля Народного дому с. Обидів відбувся святковий концерт до 27-ї річниці Незалежності України та ігри конкурси для дітей “Канікули з Богом”