Canadian online pharmacy


18 березня – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Шановні працівники та ветерани комунального підприємства «Кам’янкаводоканал» – начальник Лютий Ю.В. та міського комунального підприємства «Управління житлово-комунального господарства» – начальник Вигонний В.К.

Прийміть найщиріші привітання з професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення !

           Ви обрали нелегку, але дуже важливу роботу – забезпечення комфортних умов для проживання людей. Сьогодні комунальні блага стали звичною справою, що ніхто і не замислюється скільки потрібно докласти сил для їх стабільного функціонування. Ваш високий професіоналізм та відповідальне ставлення до справи та оперативність – запорука успішного розвитку громади.  Багато, хто з Ваших колег зустрічає цей святковий день на своєму робочому місці – така специфіка Вашої роботи.

         Висловлюємо слова вдячності та бажаємо Вам та Вашим сім’ям міцного здоров’я, благополуччя та затишку Вашим оселям, нехай Вас оминають життєві негаразди. І нехай слова вдячності від людей щоденно зігрівають Вашу душу!

        З вдячністю та повагою, Камянка-Бузький міський голова Олег Омелян та колектив міської ради.

Конкурс на зайняття вакантної посади начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Кам’янка-Бузької міської ради

Кам’янка-Бузька міська рада оголошує про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Кам’янка-Бузької міської ради.


Вимоги до учасників конкурсу:

-          вища педагогічна або інша освіта відповідного спрямування;

-          стаж  керівної  роботи  в освітньо-культурних  закладах  не  менш  як  5  років;

-          вільне володіння державною мовою;

-          здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Збір гуманітарної допомоги для військовослужбовців, які захищають кордони України

Кам”янка-Бузька міська рада просить усіх небайдужих до 20.03.2018 року долучитися до збору гуманітарної допомоги для військовослужбовців, що захищають східні кордони України.

Перелік необхідних товарів:

- засоби гігієни (вологі серветки, шампуні, засоби для бриття, туалетний папір, зубна паста, антисептики);

- побутова хімія (пральний порошок, засоби для миття посуду і т.д.);

-продукти харчування тривалого зберігання, крупи;

-канцелярське приладдя;

-кава, чай, сигарети, печиво;

-будівельні матеріали (кабель 2х2,5   1х1,5 , мішки, клейонка ізоляційна, утеплювальний матеріал, піна монтажна, цвяхи різного розміру, цемент, мішки для укріплень);

-додаткове речове забезпечення (каремати, спальні мішки. термобілизна, чоботи гумові, балаклави, рукавиці робочі, розгрузки, аптечки, тощо);

- технічні засоби, інструменти.

Контактна особа: Марія Пришляк, тел. 0966080911.

Пам”ятаймо тих, хто віддав своє життя за свободу і незалежність України! Та не забуваймо тих, хто продовжує захищати Україну!

Дякуємо за розуміння, підтримку та небайдужість.

 

АУКЦІОН З ПРОДАЖУ ПРАВА ОРЕНДИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК в м. КАМ’ЯНКА-БУЗЬКА

15 березня 2018 року в Кам”янка-Бузькій міській раді відбувся аукціон з продажу права оренди земельних ділянок в м. Кам”янка-Бузька.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Представники Організатора аукціону:

Омелян О.Я. – Кам”янка-Бузький міський голова, Веретельник І.П.  – начальник відділу земельних ресурсів,  Квасніцький О.В. – головний спеціаліст-юрисконсульт

Дуда Г.І. – спеціаліст 1-ї категорії відділу земельних ресурсів

Ліцитатор: Докторевич Руслан Анатолійович

Лот – 01

 Назва лоту – Право оренди земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, площею0,7570 га, що знаходиться за адресою: Львівська область, Кам’янка-Бузький р-н, м. Кам’янка-Бузька, вул. Шевченка, кадастровий номер 4622110100:01:015:0174.

 У акціоні з продажу лоту 01 прийняли участь два учасники. 

Стартова ціна: 41 338 (сорок одна тисяча триста тридцять вісім) гривень 92 копійки.

Ціна продажу права оренди – 42 165 (сорок дві тисячі сто шістдесят п’ять) гривень 68 копійок без ПДВ.

Переможець аукціону: Учасник № 2.

 

Лот – 02

 Назва лоту – Право оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, площею0,0030 га, що знаходиться за адресою: Львівська область, Кам’янка-Бузький р-н м. Кам’янка-Бузька, вул. І.Павла II, кадастровий номер 4622110100:01:006:0224.

 У акціоні з продажу лоту 02 прийняли участь п”ять учасників. 

Стартова ціна: 667 (шістсот шістдесят сім) гривень 48 копійок.

Ціна продажу права оренди – 38 202 (тридцять вісім тисяч двісті дві) гривні 40 копійок без ПДВ.

Переможець аукціону: Учасник № 1.

 

 

 

Кам’янеччина відзначила 204-у річницю Тараса Шевченка

13 березня 2018 року у районному Народному домі відбувся урочистий вечір з вшанування Великого Кобзаря.

Народна хорова капела, якою керує Богдан Ковалюк, виконала твори на слова Тараса Шевченка. А Народний театр районного Народного дому виступив з інсценізацією “Плач Ярославни”.

Викладачі та вихованці Кам’янка-Бузької музичної школи, керівник Марія Жовтуля, підготували для кам’янчан змістовну літературно-музичну композицію.

Прорив на водогоні по вулиці Промисловій

14 березня 2018 року стався прорив на водогоні по вулиці Промисловій м. Кам”янка-Бузька. У зв”язку з цим припинено водопостачання по даній вулиці та по вулиці Незалежності: загально-освітня школа І-ІІІ ст. № 1, дошкільний навчальний заклад № 3, Кам’янка-Бузький РВ  ГУ  ДСНСУ та інші будівлі.

КП “Кам”янкаводоканал” (начальник Лютий Ю.В.) проводить роботи для ліквідації аварії, після чого водопостачання буде відновлено.

Хресна хода у селі Руда

 

У селі Руда Прибужанівського старостинського округу  відбулася Хресна хода.

Виставка-портрет “Розмаїття Шевченкового образу” у селі Руда

10 та 11 березня 2018 року у селі Руда Прибужанівського старостинського округу відбулася виставка-портрет “Розмаїття Шевченківського образу”.

 

Постанови Кам”янка-Бузької ТВК від 12 березня 2018 року

 

Урочиста академія з нагоди 204-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка

13 березня 2018 року о 16.00 год. у Кам”янка-Бузькому районному Народному домі відбудеться урочиста академія з нагоди 204-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка. Просимо усіх бажаючих долучитися до урочистостей.