Canadian online pharmacy


Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», з метою ознайомлення членів територіальної громади з проектом детального плану території для облаштування та обслуговування складу будівельних матеріалів на території Кам’янка-Бузької міської ради за межами населеного пункту м. Кам’янка-Бузька вул. Торгова, 2, міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаної містобудівної документації.
З основними техніко-економічні показниками проекту можна ознайомитись, на протязі одного місяця з дня оприлюднення повідомлення, в приміщенні міської ради за адресою вул. Шевченка 2 (І поверх, кабінет № 1) та на сайті міської ради http://kb-mr.org.ua.

Сто перша осінь пані Єфросинії

Кожному Господь свій вік відсипав. А Єфросинії Король, довгожительці з нашого міста, не пошкодував ціле століття – 11 жовтня їй минув 101 рік. Ба більше, дозволив дожити до таких поважних літ при світлому розумі, гострому зорі і фізичному здоров’ї.

Небеса подарували їй багато днів, двох дітей, чотирьох внуків та вісьмох правнуків. Найстаршому правнуку, Юрі, – 20 років, наймолодшій, Лесі, – щойно 4. Прабабуся тішиться рідним, каже, що то її найбільше багатство. А найбільша радість -  коли уся рідня збирається разом. І вона тому причина, такий собі місток між 4 поколіннями.  Пам’ятає імена усіх-усіх. Бо Бог дав добру пам’ять та велике серце, аби всіх там помістити.

У вівторок, 17 жовтня, о 10.00 відбудеться позачергове засідання сесії Кам’янка-Бузької міської ради.
Розглядатимуться наступні питання: 1. Про внесення змін у рішення сесії Кам”янка-Бузької міської ради від 27.07.17 № 5 “Про передачу коштів субвенції з державного і обласного бюджету”;
2. Про внесення змін у рішення сесії Кам”янка-Бузької міської ради від 23.12.2016 року № 5 “Про затвердження Міської програми охорони навколишнього природного середовища Кам”янка-Бузької міської ради на 2017 рік”.

12 жовтня 2017 року відбулась зустріч міського голови з мешканцями мікрорайону “Коцюби”. Під час зустрічі присутні обговорили питання детального плану ділянки інфекційної лікарні, де буде влаштовано дитячий майданчик, каплиця (за зверненням парафіян Храму Різдва Пресвятої Богородиці) та земельні ділянки для комерційної діяльності. Поміж тим обговорили також і генеральний план с. Тадані. Відповідно до розробленого планування територій з кінця вул. Шевченка до сортонасіннєвого господарства передбачене виділення земельних ділянок учасникам АТО. Найбільше запитань мешканців виникало про виділення земельних ділянок для городництва, адже теперішні будуть вилучені для надання земельних ділянок учасникам АТО.
Міська рада вишукуватиме ділянки під городництво. У зустрічі взяли участь заступник міського голови Ковалюк Б.С., начальник відділу по регулюванню земельних відносин та містобудування Веретельник І.П., депутат районної ради Антонюк А.Р. і депутат міської ради Антонюк Р.А. До обговорення долучились близько 50 мешканців.

Незважаючи на неприємні інциденти із викраденням частини матеріалів ремонту, таки завершена кладка доріжок в мікрорайоні “Газопровід” та в районі вулиці Тютюнника.

ЦВК призначила на неділю, 24 грудня 2017 року, перші вибори депутатів Кам’янка-Бузької міської ради та міського голови об’єднаної територіальної громади.

12 жовтня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провів Голова Комісії Михайло Охендовський.

Розглянувши звернення 17 обласних державних адміністрацій щодо прийняття Комісією рішення про призначення перших місцевих виборів у зв’язку з утворенням об’єднаних територіальних громад (ОТГ), Комісія встановила їх відповідність вимогам Конституції України та законів України, а також Порядку призначення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад ОТГ і відповідних сільських, селищних, міських голів та призначила на неділю, 24 грудня 2017 року, вибори у 49 об’єднаних територіальних громадах (5 міських, 15 селищних,  29 сільських ОТГ). До складу цих 49 ОТГ  увійшли 250 місцевих рад (міських – 7, селищних – 18, сільських – 225).

Зокрема, у Вінницькій області такі вибори відбудуться в 1 об’єднаній територіальній громаді, у Волинській області – в 1 ОТГ, у Дніпропетровській області – в 3 ОТГ, у Запорізькій області – в 2 ОТГ, в Івано-Франківської області – в 3 ОТГ, у Київській області – в 2 ОТГ, у Львівській області – в 2 ОТГ, у Миколаївській області – в 6 ОТГ, в Одеській області – в 2 ОТГ, у Полтавській області – в 7 ОТГ, у Рівненській області – в 1 ОТГ, у Сумській області – в 1 ОТГ, у Херсонській області – в 2 ОТГ, у Хмельницькій області – в 6 ОТГ, у Черкаській області – в 2 ОТГ, у Чернівецькій області – в 4 ОТГ, у Чернігівській області – в 4 ОТГ.

При цьому Комісія оголосила початок виборчого процесу перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів з 4 листопада 2017 року.

Загалом, за попередніми підрахунками у цих виборах зможуть взяти участь майже 347 тис. 400 осіб.

Таким чином, станом на 12 жовтня, у 2017 році перші місцеві вибори відбудуться у 250 об’єднаних територіальних громадах. Зокрема, 29 жовтня 2017 року – у 201 ОТГ, 24 грудня 2017 року – у 49 ОТГ.

Відтак, постановою Центральної виборчої комісії від 12 жовтня 2017 року № 214 Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 24 грудня 2017 року», затверджено Перелік об’єднаних територіальних громад, утворених у межах Львівської області, у яких призначаються перші місцеві вибори 24 грудня 2017 року:

  1. Кам’янка-Бузька міська об’єднана територіальна громада, в якій будуть обиратися депутати Кам’янка-Бузької міської ради та Кам’янка-Бузький міський голова.
  2. Мурованська сільська об’єднана територіальна громада, в якій будуть обиратися депутати Мурованської сільської ради та Мурованський сільський голова.

Привітання

Приміть щирі вітання зі святами – Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці!
Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці!
З нагоди цих Свят бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії і миру!

Міський голова О.Омелян та колектив міської ради

Просимо мешканців міста, зокрема на вулицях, де проходить магісталь Львів-Луцьк, подбати про привабливість тротуарів та прибудинкових територій біля власних осель.

Опалювальний сезон

Опалювальний сезон 2017-2018 розпочато в повному осязі. У всіх садочках міста та школах системи опалення працюють коректно, усі неполадки станом на 12.10.17р. усунені повністю.

Припинення водопостачання 12-13 жовтня по вул. Незалежності, у зв”язку із заміною водопроводу

У зв’язку з проведенням реконструкції центральної частини міста та заміною водопровідної мережі  припинено водопостачання до житлових будинків та установ по вул.Незалежності  на два дні, а саме: 12-13 жовтня 2017 року .