Canadian online pharmacy


ІНФОРМАЦІЯ Кам’янка-Бузької міської ради про оголошення конкурсу

І Н Ф О Р М А Ц І Я

Кам’янка-Бузької міської ради

про оголошення конкурсу з відбору  оцінювачів для оцінки об’єктів оренди, що належить до комунальної власності Кам’янка-Бузької об’єднаної територіальної громади


Претенденти подають до комісії конкурсну документацію в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка “На конкурс» із зазначенням об’єкта і дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

 

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити: 

-       пропозицію щодо ціни виконання робіт;

-       пропозицію щодо строку виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

 

Переймаємо європейський досвід

8-13 липня відбувся цікавий та інформативно насичений навчальний візит до м.Люблін (Республіка Польща).

Особлива подяка організаторам Михайлу Морозу та U-LEAD with Europe @LvivLGDC за можливість разом з прекрасними представниками громад Львівщини та Житомирщини ознайомитися з процесом децентралізації у Республіці Польща (структурою, завданнями та повноваженнями ОМС Польщі, досвідом та практикою співробітництва та підтримки місцевої влади та бізнесу). Відвідуючи громади Люблінського воєводства представники Львівських і Житомирських ОТГ малу нагоду подивитися як працюють механізми заохочення інвесторів на прикладі функціонування спеціальної економічної зони, як і на яких засадах відбувається співпраця з приватними підприємствами, як керувати муніципалітетом, орієнтованим на розвиток туризму, розглянути спеціалізацію в сільському господарстві як чинник економічного розвитку.

Окрема подяка нашим польським колегам Павлу Прокопу, Кшиштофу Лонтка і генеральному консулу України в м. Люблін п. Василю Павлюку та представникам ОТГ Житомирщини за гарно проведений час.

Світлина від Krzysztof Łątka.

Світлина від Mykhaylo Moroz.Світлина від Mykhaylo Moroz.

 

До уваги жителів Кам`нка-Бузької ОТГ

У комунальному некомерційному підприємстві « Центр  первинної медико – санітарної допомоги» Кам’янка –Бузької міської ради активно підписуються декларації між лікарями первинної лаки та населенням  Кам’янка – Бузького району. Станом на 16.07.2018 року підписано 4300 декларацій  з наступними лікарями:

Давидович Ю.І –      915

Рубанова Т.С.   -       384

Ральнікова Л.В. -     629

Нетлюх І.М. –           567

Губаль Р.М.  –           498

Березнюк Т.П.           265

Заболотська О.М.    507

Богачевська О.Я. –   239

Каретніков С.О. -    526

Каретнікова О.Ю -  309

Кривуляк Ю.І.-          213

Новицька Л.Б –         183

Звертаємося до населення району , в першу чергу мешканців Кам’янка – Бузької  ОТГ, з проханням  активніше приносити необхідні документи та укладати договори  з обраними лікарями КНП« ЦПМСД» Кам’янка – Бузької міської ради. Це дасть змогу нашому центру швидше укласти угоду з Національною  службою здоров’я України для подальшого його розвитку.

Оголошення

24 липня 2018 року об 14.00 год. відбудеться засідання VІІ сесії Кам’янка-Бузької міської ради VІІІ демократичного скликання.
На сесію запрошуються: депутати всіх рівнів, керівники підприємств, установ, організацій, громадяни.

Оголошення

12 липня о 19 год в Народному Домі ім І.Мацялка в с. Батятичі відбувся концерт гурту “Соколи”. Популярність «Соколів» від моменту виникнення донині обумовлена високою фаховістю його учасників, а також чіткою ідеологічною спрямованістю їхніх репертуару та діяльности. Пісні січовиків «На вулиці сурма грає», «Тихий Дунай», «Гей, зі Львова до Мукачева» та періоду національно-визвольної боротьби проти берлінських та московських зайд «На полянці», «Рости, рости, черемшино», «Там десь далеко на Волині» та інші по довгих роках заборони виконали «Соколи». Жителі Кам’янка-Бузької громади, адже на концерті були присутні представники майже з усіх населених пунктів, що входять до складу ОТГ, отримали багато позитивних емоцій, в залі панувала чудова дружня атмосфера. Будемо сподіватися, що Михайло Мацялко та Марія Шалайкевич ще не раз приїдуть до нас, та обдарують нас своєю творчістю.

Порядок надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Порядок надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

10-11 липня 2018 р. КП “Кам’янкаводоканал   ” проводить аварійно відновлювані роботи на магістральному водогоні Тадані-Кам’янка-Бузька, у зв’язку із чим  буде частково припинено водопостачання у м. Кам’янка-Бузька, а саме вул. Дорошенка, Виговського, Мазепи та частково  Шевченка.  Просимо вибачення за тимчасові незручності.

 

Повідомлення про припинення подачі газу.

Волинське ЛВУМГ УМГ “Львівтрасгаз” інформує . що згідно затвердженого план-графіку виведення ГРС з експлуатації і проведення ремонтно-профілактичних робіт, бюде припинено подачу газу споживачам в наступні терміни:

1. Стрепнтів                                  06.08.2018 р. з 09:00 год. до 16:00 год 07.08.2018 р.

2. Воля Жовтанецька                13.08.2018 р. з 09:00 год. до 16:00 год 14.08.2018 р.

3. Добротвір                                 15.08.2018 р. з 09:00 год. до 16:00 год 16.08.2018 р.

4. Новий Яричів                          20.08.2018 р. з 09:00 год. до 16:00 год 21.08.2018 р.

5.Новий Став                                22.08.2018 р. з 09:00 год. до 16:00 год 23.08.2018 р.

06.07.2018 р. на міському озері “Молодіжне ” відбулося театралізоване дійство  “Ой на Івана, ой на Купала…”. Свято було організовано міською радою спільно з райдержадміністрацією. У концерті  взяли участь : Зразковий танцювальний колектив  смт. Запитів ( керівник Лотиш Оксана ) , Народний вокальний ансамбль  “Розмай” районного народного дому ( керівник Марія Жовтуля) , творчі колективи  НД с. Зубів Міст  ( завідувач Ірина  Гудзеляк), НД с. Обидів ( завідувач НД В. Каландяк), Народний колектив пісні та музики  “Марієчка” НД с. Батятичі ( директор Олена Дудяк), учасник и художньої самодіяльності  НД с. Руда  Назар Давидович, Сердюк Анастасія, учасник художньої самодіяльності НД с. Тадані  Максим Флячик ( завідувач НД. Уляна Бусель), вокальний ансамбль НД с. Руда  ( завідувач НД Світлана Дацишин). Приємною несподіванкою для Кам’янчан був виступ гурту “Осінь” м. Дрохічин Подляського воєводства Республіки Польща.
Режисер та ведуча свята була завідувач сектору культури РДА, депутат Кам’янка-Бузької міської ради  Любов Водоніс.
Свято супроводжувалося різними змаганнями, конкурсами, іграми та забавами.
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 В неділю 08.07.2018 р. в с. Обидів біля фігури “Покровительки Матері Божої” відбувся святковий концерт до 22-ї річниці Конституції України, та дня Родини. Настоятель храму св. мчч. Макавеїв о. Ярослав Партика відслужив молебен на Благословення Родин.