Дні сталої енергії

Кам’янка-Бузька міська рада підтримала ініціативу Європейської комісії,  приурочену Дням сталої енергії.  Особливу увагу ми сфокусували на екологічній освіті молодого покоління. Для цього спільно з молодіжним парламентом Кам’янеччини провели низку семінарів під гаслом “Save to survive”, під час яких молоді люди переконались наскільки важливою сьогодні є енергоощадлива поведінка для майбутнього усієї планети. Виявилось, що важлива тема поводження з відходами у контексті актуальної сміттєвої проблеми також хвилює молоде покоління.

Такі інформативні заходи є вкрай важливими та необхідними, тому ми й надалі долучатимемось до подібних ініціатив.

Відбулась сесія міської ради.

22  червня 2017 року під головуванням секретаря ради Буселя В.М. відбулася чергова ХХІІІ сесія міської ради VІІ скликання. На сесії розглянуто ряд важливих рішень, які стосуються життєдіяльності міста, зокрема:

-прийнято рішення щодо виділення коштів на проведення реконструкції водопровідних мереж в районі вулиці Львівської;

- виділено кошти на співфінансування мікропроектів, які стали переможцями обласного конкурсу мікропроектів;

- надано згоду на виділення земельних ділянок для гаражного будівництва та особистого селянського господарства учасникам АТО.

Загалом прийнято 27 рішень та заслухано депутатське звернення Вербянського І.Є. щодо ситуації, яка склалася у Кам”янка-Бузькому районному товаристві мисливців та рибалок “Крижень”.

Візит делегації з Донецької та Луганської областей

21 червня 2017 року міську раду в рамках проекту ПРООН відвідала об’єднана делегація Донецької та Луганської областей. Представники місцевого самоврядування зі Сходу зацікавились досвідом заснування Кам’янка-Бузького індустріального парку та інструментами його розвитку. Зустріч перетворилась у  міні форум, на якому обидві сторони почерпнули безліч корисної інформації та поділились практикою управління територіями, зокрема й землями промислового призначення.

Звіт про виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом у 2016 році

http://www.kmu.gov.ua/document/249781789/%D0%97%D0%B2%D1%96%D1%82.pdf

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», з метою ознайомлення членів територіальної громади з проектом детального плану території для:

- виробничих потреб, яка межує з виробничою територією ТзОВ «Райтекс» в м. Кам’янка-Бузька по вул. Шевченка 76/3;

- розміщення ринку, яка межує з територією продовольчого ринку по вул. Тютюнника;

- для реконструкції автостанції м. Кам’янка-Бузька по вул. Львівській 27«а» та прилеглої території, міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаної містобудівної документації.

З основними техніко-економічні показниками проекту можна ознайомитись, на протязі одного місяця з дня оприлюднення повідомлення, в приміщенні міської ради за адресою вул. Шевченка 2 (І поверх, кабінет № 1) та на сайті міської ради http://kb-mr.org.ua/wp/.

Міський голова                                                           О.Омелян

 

 

 

Завершено поточний ремонт доріг

Кам’янка-Бузька міська рада завершила поточний ремонт вулиці Героїв Небесної Сотні (мікрорайон “Газопровід”). Відремонтовано дорожнє покриття біля будинків №26, 28, 34 та 40.

Повідомлення

Шановні кам’янчани!

Пов’язане зображення

У зв’язку з перенесенням центрального водопроводу за межі автомобільної дороги Львів-Луцьк (вул.Львівська)

до 1 серпня 2017 року

запроваджується особливий режим  водопостачання.

Подача води у домівки жителів вулиці Львівської та вулиць центральної частини міста здійснюватиметься за наступним графіком:
зранку 6.00-9.00
ввечері 18.00-21.00

Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Обстеження огорож

15 червня 2017 року заступник міського голови Ковалюк Б.С. спільно із начальником інфраструктури та житлово-комунального господарства Кам’янка-Бузької  РДА Савкою О. провели огляд малих архітектурних форм (огорож) приватного сектору по вул.Д.Галицького, Львівській та Драгоманова. Із власниками присадибних ділянок проведено бесіди щодо впорядкування прилеглих територій та огорож

Дитячий майданчик у с.Забужжя

15 червня Кам’янка-Бузька міська рада завершила роботи по завезенню грунту на ділянку в с.Забужжя, де незабаром буде встановлено дитячий майданчик . Загалом розвантажено близько 150 т землі. Допомогу по виконанню цих робіт надали КП “Кам’янкаводоканал” (нач.Лютий Ю.В.), Антонюк А.Р. та Радехівський автодор (нач.Гавришко Л.О.).

14 червня 2017 року біля 11 години дня оператором насосної станції с.Тадані було виявлено раптове зниження тиску води у водопровідній мережі. Для встановлення причин зниження тиску  виїхала пошукова бригада підприємства. В результаті обстеження було встановлено, що невідомі особи самовільно відкрили засувки аварійних скидів водогону. Як результат, протягом півтори години несанкціонованого витоку води з водопроводу підприємтсву завдано збитків на суму 1222 грн. і лише завдячки вчасному реагуванню пошукової бригади витік води був припинений.

З огляду на це,  просимо мешканців звертати увагу на осіб, які перебувають у зоні прходження зовнішній водопровідних мереж.