Canadian online pharmacy


20 червня 2018 р. у м. Кам’янка-Бузька можливий збій  у водопстачанні в  зв’язку із відсутністю електроенергії на водозаборі у с. Тадані.  Просимо вибачення за тимчасові незручності.

18.07.2018 р. КП “Кам’янкаводоканал ” провело роботи по благоустрою на міському військовому цвинтарю.

18.07.2018 р. КП “Кам’янкаводоканал ” провело роботи по ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, утвореного  мешканцями приватного сектору вул. Шевченка, Мазепи , Виговського, Дорошенка  біля залізнодорожного вокзалу  . У результаті проведеної роботи, вивезено 5 причепів сміття, частину якого можна було утилізувати на присадибній ділянці кожного господаря.  Тому звертаємося до всіх  мешканців міста та навколишніх сіл ОТГ: не  будьмо байдужими до чистоти наших населених пунктів, господарюймо по-розумному!

 

 

 

Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кам’янка-Бузької міської ради, яке очолює головний лікар Давидович Юлія Іванівна, за короткий період з моменту свого створення, уклало вже з понад 30 відсотками мешканців об’єднаної територіальної громади декларації між лікарем та пацієнтом.

На даний час 5500 мешканців громади обрали свого персонального лікаря, якому вони довіряють своє здоров’я – терапевта або сімейного лікаря, педіатра – для дітей. Вибір лікаря відбувається виключно за бажанням пацієнта.

Для тих, хто ще не обрав свого персонального лікаря нагадуємо, що для укладання декларації потрібно звернутися в медзаклад, де працює обраний громадянином фахівець, та повідомити про бажання укласти з ним декларацію. Для цього потрібно мати паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтво про народження для дитини. За дітей до 14 років декларацію укладає один з батьків.

ІНФОРМАЦІЯ Кам’янка-Бузької міської ради про оголошення конкурсу

І Н Ф О Р М А Ц І Я

Кам’янка-Бузької міської ради

про оголошення конкурсу з відбору  оцінювачів для оцінки об’єктів оренди, що належить до комунальної власності Кам’янка-Бузької об’єднаної територіальної громади


Претенденти подають до комісії конкурсну документацію в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка “На конкурс» із зазначенням об’єкта і дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

 

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити: 

-       пропозицію щодо ціни виконання робіт;

-       пропозицію щодо строку виконання робіт (у календарних днях), якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

 

Переймаємо європейський досвід

8-13 липня відбувся цікавий та інформативно насичений навчальний візит до м.Люблін (Республіка Польща).

Особлива подяка організаторам Михайлу Морозу та U-LEAD with Europe @LvivLGDC за можливість разом з прекрасними представниками громад Львівщини та Житомирщини ознайомитися з процесом децентралізації у Республіці Польща (структурою, завданнями та повноваженнями ОМС Польщі, досвідом та практикою співробітництва та підтримки місцевої влади та бізнесу). Відвідуючи громади Люблінського воєводства представники Львівських і Житомирських ОТГ малу нагоду подивитися як працюють механізми заохочення інвесторів на прикладі функціонування спеціальної економічної зони, як і на яких засадах відбувається співпраця з приватними підприємствами, як керувати муніципалітетом, орієнтованим на розвиток туризму, розглянути спеціалізацію в сільському господарстві як чинник економічного розвитку.

Окрема подяка нашим польським колегам Павлу Прокопу, Кшиштофу Лонтка і генеральному консулу України в м. Люблін п. Василю Павлюку та представникам ОТГ Житомирщини за гарно проведений час.

 17 .07.2018р під час нічного ДТП по вул.Львівська, було зруйновано електричну опору, в наслідок чого було знеструмлено житловий квартал. Обставини ДТП буде з’ясовано поліцією.

До уваги жителів Кам`нка-Бузької ОТГ

У комунальному некомерційному підприємстві « Центр  первинної медико – санітарної допомоги» Кам’янка –Бузької міської ради активно підписуються декларації між лікарями первинної лаки та населенням  Кам’янка – Бузького району. Станом на 16.07.2018 року підписано 4300 декларацій  з наступними лікарями:

Давидович Ю.І –      915

Рубанова Т.С.   -       384

Ральнікова Л.В. -     629

Нетлюх І.М. –           567

Губаль Р.М.  –           498

Березнюк Т.П.           265

Заболотська О.М.    507

Богачевська О.Я. –   239

Каретніков С.О. -    526

Каретнікова О.Ю -  309

Кривуляк Ю.І.-          213

Новицька Л.Б –         183

Звертаємося до населення району , в першу чергу мешканців Кам’янка – Бузької  ОТГ, з проханням  активніше приносити необхідні документи та укладати договори  з обраними лікарями КНП« ЦПМСД» Кам’янка – Бузької міської ради. Це дасть змогу нашому центру швидше укласти угоду з Національною  службою здоров’я України для подальшого його розвитку.

Оголошення

24 липня 2018 року об 14.00 год. відбудеться засідання VІІ сесії Кам’янка-Бузької міської ради VІІІ демократичного скликання.
На сесію запрошуються: депутати всіх рівнів, керівники підприємств, установ, організацій, громадяни.

Оголошення

12 липня о 19 год в Народному Домі ім І.Мацялка в с. Батятичі відбувся концерт гурту “Соколи”. Популярність «Соколів» від моменту виникнення донині обумовлена високою фаховістю його учасників, а також чіткою ідеологічною спрямованістю їхніх репертуару та діяльности. Пісні січовиків «На вулиці сурма грає», «Тихий Дунай», «Гей, зі Львова до Мукачева» та періоду національно-визвольної боротьби проти берлінських та московських зайд «На полянці», «Рости, рости, черемшино», «Там десь далеко на Волині» та інші по довгих роках заборони виконали «Соколи». Жителі Кам’янка-Бузької громади, адже на концерті були присутні представники майже з усіх населених пунктів, що входять до складу ОТГ, отримали багато позитивних емоцій, в залі панувала чудова дружня атмосфера. Будемо сподіватися, що Михайло Мацялко та Марія Шалайкевич ще не раз приїдуть до нас, та обдарують нас своєю творчістю.