Canadian online pharmacy

Рішення сесії Кам’янка-Бузької міської ради від 27.07.2017 року

ПРОТОКОЛ ХХІV сесії міської ради VIІ скликання від 27.07.2017 року м. Кам’янка-Бузька №1 Про виконання міського бюджету за І- ше півріччя 2017 року №2 Про внесення змін до плану асигнувань по загальному і спеціальному фонду на 2017 рік №3 Про затвердження розпоряджень міського голови та рішень виконавчого комітету №4 Про приєднання до Ініціативи Європейського Союзу [...]

03.08.2017р. з 15:00 до 18:00 в приміщенні Кам’янка-Бузької районної ради, заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк буде проводити прийом громадян.

У місті Кам’янка-Бузька продовжуються крадіжки дорожніх знаків.

Минулого тижня невідомими особами було викрадено дорожній знак 3.21. «В’їзд заборонено», розміщений при в’їзді на вул. Гаватовича з  вул. І. Франка, в районі магазину «Технолюкс», вартість якого становить 790,00 грн. без врахування вартості монтажних робіт. Відтак, просимо водіїв, до відновлення даного дорожнього знаку, бути уважними при проїзді зазначеного перехрестя. Прикро, коли міською радою постійно вживаються [...]

Увага !

У зв’язку з проведенням  аварійно-відновлювальних робіт на водогоні у місті Кам’янка-Бузька 31 липня 2017 року  з 10:00 до 13:00 водопостачання буде припинено. Просимо вибачення за тимчасові незручності!

Увага! Розкрадання дорожніх знаків істотно впливає на безпеку дорожнього руху і може призвести до аварійно-небезпечної ситуації з непередбачуваними наслідками!

 У ніч на 31 липня у місті Кам’янка-Бузька, на перехресті вулиць І.Франка – Незалежності невідомими було викрадено дорожній знак “В’їзд заборонено”, що створює небезпеку дорожнього руху ! Свідків подібного вандалізму просять не зволікати і терміново звертатися  до правоохоронних органів (102). Адже часто злочини можна попередити.

Оголошення!

Кам’янка-Бузька міська рада повідомляє, що згідно повідомлення Кам’янка-Бузького РЕМ ПАТ «Львівобленерго», у зв’язку із проведенням планових ремонтних робіт на лініях електропередач, можливе відключення електроенергії в місті Кам’янка-Бузька по вул. І.Франка, частково вул.Незалежності (від поліції до магазину “Технолюкс”), з 31.07. по 04.08 2017 року з 9.00 до 17.00 год.

Ротація у зенітному ракетному полку імені Івана Виговського

Львівський зенітний ракетний полк імені Івана Виговського зустрів та водночас відправив до виконання завдань військовослужбовців військової служби за контрактом, що відряджені до військових частин Високомобільних десантних та Сухопутних військ Збройних Сил України. На жаль так буває: не встигли повернутись з виконання завдань одні – вже інші мусять зайняти їх місце, не маючи навіть часу на [...]

Результати поіменного голосування сесії 27.07.2017р.

Результати поіменного голосування 27.07.2017року.

Припинення водопостачання 26 липня 2017року

У зв’язку з проведенням регламентних аварійно-відновлювальних робіт на водогоні у місті Кам’янка-Бузька 26 липня 2017 року водопостачання буде припинено. Роботи проводитиме КП “Кам’янкаводоканал” (начальник Лютий Ю.В.). Просимо вибачення за тимчасові незручності!