Canadian online pharmacy

Заміна насосної агрегатної свердловини на станції першого підйому в селі Тадані

14 лютого 2018 року комунальним підприємством “Кам”янкаводоканал” (начальник Лютий Ю.В.) проведено заміну агрегатної свердловини на станції першого підйому в селі Тадані.

18-а Пожежно-рятувальна частина м. Кам”янка-Бузька ГУ ДСНСУ у Львівській області отримала новий пожежно-рятувальний автомобіль “МАЗ”

13 лютого 2018 року Кам”янка-Бузький міський голова Олег Омелян прийняв участь у зборі керівного складу цивільного захисту Львівської області з підведення підсумків роботи у 2017 році та визначення основних завдань на 2018 рік.      Навчальний збір відбувся  на гірськолижному комплексі «Плай» у Сколівському районі. В межах навчального збору продемонстрували алгоритм дій при організації пошуку [...]

Знищено дорожній знак по вулиці Незалежності

14 лютого 2018 року  невідомими особами  знищено дорожній знак  біля адмінбудинку місцевої прокуратури по вулиці Незалежності м. Кам”янка-Бузька.

Проведено заміну вуличних ліхтарів по вулиці Генерала Чупринки м. Кам”янка-Бузька

Комунальним підприємством “Кам”янкаводоканал” (начальник Лютий Ю.В.) проведено роботу по заміні вуличних ліхтарів по вулиці Генерала Чупринки в місті Кам”янка-Бузька.

 13 лютого 2018 року заступник міського голови з гуманітарних питань Ковалюк Б.С. взяв участь у звіті відділу комунікацій з громадськістю, організаційної та інформаційної діяльності Камянка-Бузької РДА. Звіт проходив у приміщенні музею Камянеччини. Присутні заслухали звіт  начальника відділу п. Любу Мороз про роботу відділу за 2017 рік. Зі своїми думками щодо спільних проектів у 2018 році [...]

17.02.2018 р. у актовому залі РДА о 13:00 год. відбудеться захід присвячений 29 річниці виводу військ з Афганістану  . У програмі : похід до могили Ігоря Сирка на військовому кладовищі  м. Кам”янка-Бузька  та панахида за загиблими воїними в Афганській війні.

Порядок денний з питань регулювання земельних відносин, архітектури та містобудування , охорони навколишнього середовища.

Порядок денний з питань регулювання земельних відносин, архітектури та містобудування , охорони навколишнього середовища