Canadian online pharmacy

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ КАНДИДАТА НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА КАМ’ЯНКА-БУЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»

05 квітня 2018 року о 10:00 год. в приміщенні Кам’янка-Бузької міської ради (сесійний зал, І поверх) відбудеться друге засідання конкурсної комісії щодо конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Публічна бібліотека Кам’янка-Бузької міської ради». Порядок денний засідання: Про заслуховування конкурсної пропозиції та проведення співбесіди  з кандидатом на посаду директора  комунального закладу «Публічна бібліотека Кам’янка-Бузької міської ради» [...]

Ворота для в”їзду автомобілів на міський цвинтар зачинено!!!

   До відома мешканців!  На міському цвинтарі міста Кам”янка-Бузька невідомими особами вчинено наїзд на могилу та пошкоджено її. Для уникнення подібних неприємних ситуацій ворота для в”їзду автомобілів на міський цвинтар зачинено. У разі невідкладної потреби в”їзду автомобілем на цвинтар, просимо мешканців звертатися до представника комунального підприємства “Кам”янкаводоканал” Спільника А. тел.моб.:0962875744.          Просимо [...]

На ринок – у четвер!

Відповідно до розпорядження міського голови №65 від 30.03.2018р. з метою належної підготовки території громади до Великодніх свят ярмаркові заходи перенесено з п’ятниці 6 квітня на четвер, 5 квітня.

ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ КАНДИДАТА НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА КАМ’ЯНКА-БУЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»

04 квітня 2018 року о 11:00 год. в приміщенні Кам’янка-Бузької міської ради (сесійний зал, І поверх) відбулося  перше засідання конкурсної комісії щодо конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Публічна бібліотека Кам’янка-Бузької міської ради». Протокол першого засідання конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального закладу “Публічна бібліотека Кам”янка-Бузької міської ради”.