Canadian online pharmacy

Друге засідання конкурсної комісії щодо конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Публічна бібліотека Кам’янка-Бузької міської ради»

05 квітня 2018 року о 10:00 год. в приміщенні Кам’янка-Бузької міської ради (сесійний зал, І поверх) відбулося  друге засідання конкурсної комісії щодо конкурсного відбору на заміщення вакантної посади  директора комунального закладу «Публічна бібліотека Кам’янка-Бузької міської ради». Протокол №2 засідання конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального закладу “Публічна бібліотека Кам”янка-Бузької міської ради” Подання [...]

Працівниками комунального підприємства “Кам”янкаводоканал” (начальник Лютий Ю.В.) проведено благоустрій прибудинкової території адмінбудинку по вулиці Героїв Небесної Сотні, 12 а. Зустрічаймо Великодні свята з чистим довкіллям та гарним настроєм!

Благоустрій території

у Зубівмостівському старостинському окрузі (староста  Мельник О.Я.) проходить підготовка до Великодніх свят, проведено благоустрій місцевого цвинтаря (очистку території від сміття та минулорічної сухої трави, благовлаштовано під’їздні шляхи).

Озеленення центру

На порозі Великодня  реконструйовану частину вулиці Незалежності озеленили. Бруківка, червоні та зелені декоративні клени, ялівець на килимі з кори та шишок – так виглядатиме тепер центральна вулиця. Зелені острівки прикрашатимуть центр міста завдяки ініціативі п.Ольги Лиско-Саган, яка погодилась на волонтерській основі розробити дизайн квітників, за що ми їй безмірно вдячні. Міська рада також висловлює щиру [...]