Canadian online pharmacy

Штормове попередження

            За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України на території області: 02 червня вранці та вдень грози, місцями шквали 15 – 20 м/с, град.

До відома громадян!!!

  01 червня 2018 року о 11.00 год. у приміщенні Кам”янка-Бузької міської ради (сесійна зала, І-ий поверх) буде проводити прийом громадян Народний депутат України Михайло Бондар.

Сьогодні, 31 травня 2018 року, з метою екскурсії,  в Кам”янка-Бузьку міську раду завітали учні 2-го класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 м. Кам”янка-Бузька (класний керівник Курій Н.І.). Діти з цікавістю оглянули приміщення міської ради, кабінети міського голови Олега Омеляна, секретаря Володимира Буселя. Учні поспілкувалися з міським головою та працівниками, мали можливість посидіти у кріслах посадовців. [...]

Згідно звернення релігійної громади УГКЦ парафії святого Івана Богослова у селі Зубів Міст,  ТзОВ “Агро ЛВ Лімітед” (директор Андреа Б”янко) у вигляді благодійної допомоги надано техніку (автонавантажувач) для виконання робіт з будівництва храму у селі Зубів Міст. Дякуємо доброчинцям!

  Без коментарів …