Canadian online pharmacy

Протокол №9 засідання комітету з конкурсних торгів Кам’янка-Бузької міської ради Львівської області

КП “Кам’янкаводоканал” було встановлено лавочки у парку Т.Шенченка.               КП “Кам’янкаводокана провели благоустрій  (скошування трави)  території на міському озері “Молодіжне” .                      

З 01.05.2018 в Кам’янка-Бузькому ОТГ розпочала своє  функціонування комунальна  установа «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Кам’янка-Бузької міської ради, яке знаходиться в за адресою вул.  І.Франка,3  в приміщенні районного тер центру. КУ «Терцентр» Кам’янка-Бузької міської ради є бюджетною  неприбутковою установою, створена для надання соціальних послуг громадянам.

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території Для ознайомлення членів Кам»янка-Бузької міської територіальної громади з проектом детального плану території для розміщення тимчасових споруд для ведення підприємницької діяльності біля будинку № 57 по вул. Незалежності (поруч з магазином «Фортуна»), міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до [...]