Canadian online pharmacy

10-11 липня 2018 р. КП “Кам’янкаводоканал   ” проводить аварійно відновлювані роботи на магістральному водогоні Тадані-Кам’янка-Бузька, у зв’язку із чим  буде частково припинено водопостачання у м. Кам’янка-Бузька, а саме вул. Дорошенка, Виговського, Мазепи та частково  Шевченка.  Просимо вибачення за тимчасові незручності.  

Повідомлення про припинення подачі газу.

Волинське ЛВУМГ УМГ “Львівтрасгаз” інформує . що згідно затвердженого план-графіку виведення ГРС з експлуатації і проведення ремонтно-профілактичних робіт, бюде припинено подачу газу споживачам в наступні терміни: 1. Стрепнтів                                  06.08.2018 р. з 09:00 год. до 16:00 год 07.08.2018 р. 2. [...]

06.07.2018 р. на міському озері “Молодіжне ” відбулося театралізоване дійство  “Ой на Івана, ой на Купала…”. Свято було організовано міською радою спільно з райдержадміністрацією. У концерті  взяли участь : Зразковий танцювальний колектив  смт. Запитів ( керівник Лотиш Оксана ) , Народний вокальний ансамбль  “Розмай” районного народного дому ( керівник Марія Жовтуля) , творчі колективи  НД [...]

 В неділю 08.07.2018 р. в с. Обидів біля фігури “Покровительки Матері Божої” відбувся святковий концерт до 22-ї річниці Конституції України, та дня Родини. Настоятель храму св. мчч. Макавеїв о. Ярослав Партика відслужив молебен на Благословення Родин.      

6 липня 2018 року на території бази відпочинку “Перлина Замку” відбулося Театралізоване дійство ” На Івана на купала, дівча нічку чарувало”,в якому приймали участь учасники художньої самодіяльності Народного дому с.Тадані.