Canadian online pharmacy

Ремонт каналізаційної мережі

  В рамках реалізації мікропроекту КП “Кам’янкаводоканал” продовжує аварійно-відновлювальні роботи каналізаційної мережі будинку №5 по вул.Шевченка. Спільними зусиллями комунального підприємства та жителів будинку квартири буде підключено до центральної системи каналізування. Це яскравий приклад синергії влади та шешканців міста, що готові фінансово долучитись до вирішення своїх проблем!  

10.08.2018 року на центральну пішохідну частину міста по вулиці Незалежності, де проводиться благоустрій території, вчинено заїзд вантажним автомобілем MERCEDES номерний знак ВЕ 2109 АС та понищено бруківку. Кам”янка-Бузькою міською радою скеровано звернення у Кам”янка-Бузький відділ поліції для визначення та притягнення до відповідальності зловмисників.

Знищено банер “Кам’янка-Струмилова”

У ніч з 12 на 13 серпня 2018 року невідомими особами було знищено історично-інформаційний банер «Кам’янка-Струмилова» за адресою: м. Кам’янка-Бузька, вул. Незалежності між будинками № 22 та № 24 (біля приміщення Кам’янка-Бузького відділу поліції). Кам”янка-Бузькою міською радою скеровано лист у Кам”янка-Бузький відділ поліції для визначення винуватців вчиненого та притягнення їх до відповідальності.

Старт молодіжної ради

10 серпня відбулось презентаційне засідання Молодіжної ради Кам’янка-Бузької ОТГ! Привітати присутніх завітав міський голова Олег Омелян, який відмітив актуальність ідеї створення ради та висловив надію на ефективну її роботу!! Зі своєї сторони пообіцяв максимальну підтримку та сприяння! Наступне установче засідання відбудеться 05 вересня 2018! Запрошуємо усіх для обрання першого складу Молодіжної ради та її голови!