Canadian online pharmacy

Купальська містерія над Бугом

19 серпня Кам`янка-Бузька об’єднана територіальна громада в особі представників міської ради і її структурних підрозділів, директорів Народних домів та бібліотек,  гостювали у  селищі енергетиків Добротвір,  де відбувся обласний  етнофестиваль «Купальська містерія над Бугом». Гості свята мали можливість насолоджуватись  народними та сучасними  піснями у виконанні гуртів: «Соколи», «Бориславські батями», «Світязь», кавер гурту» «Старе місто», Народного артиста [...]

ОГОЛОШЕННЯ!

До відома депутатів міської ради VІІІ скликання!!!         Засідання комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молоді та спорту, соціального захисту населення відбудеться 20 серпня 2018 року о 16. 00 год. в сесійній залі  міської ради.

Спас у Таданях

19 серпня у с.Тадані завідуючою клубу села Тадані Бусель У.В. було проведено театралізоване свято «От і Спас, йде вже літечко від нас» Нехай цей Медовий Спас Буде радісним для вас! Найщедрішим і щасливим. Зробить нехай життя красивим. Нехай здоров’я не підводить, А зло ніколи хай не шкодить!