Canadian online pharmacy

ПРОТОКОЛ Засідання постійної комісії мандатної, з питань депутатської діяльності та етики, забезпечення правопорядку, охорони прав, свобод та інтересів громадян, житлово-комунального господарства та контролю за приватизацією комунальної власності 25.11.2015

ПРОТОКОЛ Спільного засідання постійних комісій: мандатної, з питань депутатської діяльності та етики, забезпечення правопорядку, охорони прав, свобод та інтересів громадян, житлово-комунального господарства та контролю за приватизацією комунальної власності, а також комісії з питань медицини, освіти, культури і торгівлі 01.12.2015 р.

ПРОТОКОЛ Засідання постійної комісії,- мандатної, з питань депутатської діяльності та етики, забезпечення правопорядку, охорони прав, свобод та інтересів громадян, житлово-комунального господарства та контролю за приватизацією комунальної власності. 21.01.2016 р.

ПРОТОКОЛ №2 Засідання постійної комісії,- мандатної, з питань депутатської діяльності та етики, забезпечення правопорядку, охорони прав, свобод та інтересів громадян, житлово-комунального господарства та контролю за приватизацією комунальної власності. 01.02.2016 р.

ПРОТОКОЛ №3 Спільного виїзного засідання постійних комісій: мандатної, з питань депутатської діяльності та етики, забезпечення правопорядку, охорони прав, свобод та інтересів громадян, житлово-комунального господарства та контролю за приватизацією комунальної власності, а також комісії з питань землеустрою, землекористування та охорони навколишнього середовища. 05.02.2016 р.

ПРОТОКОЛ № засідання постійної комісії: мандатної, з питань депутатської діяльності та етики, забезпечення правопорядку, охорони прав, свобод та інтересів громадян, житлово-комунального господарства та контролю за приватизацією комунальної власності.04.05.2016 р.

ПРОТОКОЛ № засідання постійної комісії: мандатної, з питань депутатської діяльності та етики, забезпечення правопорядку, охорони прав, свобод та інтересів громадян, житлово-комунального господарства та контролю за приватизацією комунальної власності. 11.05.2016 р.

ПРОТОКОЛ № засідання постійної комісії: мандатної, з питань депутатської діяльності та етики, забезпечення правопорядку, охорони прав, свобод та інтересів громадян, житлово-комунального господарства та контролю за приватизацією комунальної власності.18.05.2016 р.