Canadian online pharmacy

Святкування Водохрещення в місті Кам”янка-Бузька

19 січня в день  Богоявлення Господнього християни  відзначають хрещення Ісуса Христа у річці Йордан. Цього дня люди традиційно освячують воду та пірнають в ополонки.

Цьогоріч міський голова міста Кам’янка-Бузька Олег Омелян впровадив цю гарну традицію і у нашому місті  на озері «Молодіжне». Попри шестиградусний мороз  людей зібралося дуже багато. Попередньо відбувся чин освячення води, який здійснили о. Володимир Касіян, о. Юрій Мовчан, о. Василь Мороз та о. Нестор Сильвестр.

Отець Володимир Касіян звернувся до усіх присутніх із такими словами: «Прийшов той час, що озеру приділили увагу, його почистили і, напевно, будуть ще його прочищати. Дякую міській раді, всім, хто організував це свято. Сьогодні по всіх церквах у молитвах до Бога ми зверталися, щоб освятив нашу землю, освятив наш нарід миром і спокоєм. У своїх молитвах перед святою вечерею ми згадували тих, хто сьогодні в окопах на морозі під кулями. Але цей тягар ми маємо ділити разом з ними, допомагати їм своїми молитвами і просити духовного захисту для наших воїнів. Нехай Святе Боже Благословення зійде на всіх нас, Свята Водиця нехай в кожну нашу хату принесе мир, спокій, злагоду. А тим, хто сьогодні пірне в ополонку, – бажаю здоров’я, гарного настрою на цілий рік, до прийдешнього Водохреща, і на весь вік».

Охочих скупатися в крижаній йорданській воді,  освятити не лише своє тіло, але й душі виявилося чимало. Також були і діти.

Повідомляємо, що комунальним підприємством «Кам’янкаводоканал» (директор Лютий Юрій Володимирович) було вирізблено з льоду  хрест та місце для водосвяття, а також виготовлено та вмонтовано дуже зручну купальню із сходинками та перилами, по якій можна було безпечно зануритися у воду.

На території бару, власником якого являється Хаба О.О., організовано роздягалки та гарячий чай.

За порядком, безпекою та здоров’ям спостерігали відповідні служби нашого району, а саме: Кам’янка-Бузький відділ поліції, медична служба та Кам’янка-Бузький районний відділ служби надзвичайних ситуацій.

Піднесену атмосферу доповнили колядники з програмою “Ой, на  річці, на Йордані”, які виконали низку колядок, щедрівок та віншувань.

Щира подяка усім за професійно виконану роботу!

Бажаємо усім міцного здоров’я та гарного настрою!