Canadian online pharmacy

Про затвердження Порядку нормативної грошової оцінки земель населених пунктів

       З 1 січня 2017 року  набрав чинності Наказ № 489 «Про затвердження Порядку нормативної грошової оцінки земель населених пунктів» , який визначає процедуру проведення нормативної грошової оцінки земель насалених пунктів.

          Відповідно до Порядку  нормативна грошова оцінка земельних ділянок проводиться юридичними особами, які є розробниками документації із землеустрою.

          В основі нормативної грошової оцінки земель населених пунктів лежить капіталізація рентного доходу, що отримується залежно від місця розташування населеного пункту в загальнодержавній, регіональній і місцевій системах виробництва та розселення , облаштування його території та якості земель з урахуванням природно- кліматичних та інженерно – геологічних умов, архітектурно- ландшафтної та історико- культурної цінності, екологічного стану, функціонального використання земель.

        Населені пункти включають землі всіх категорій за основним цільовим призначенням, які розташовуються в їх адміністративних межах.

        Індексація нормативної грошової оцінки земельних ділянок здійснюється відповідно до статті 289 Податкового Кодексу  України.

       Порядком затверджені Коефіцієнти, які характеризують функціональне використання земельної ділянки.

        Для земельних ділянок, інформація про які не внесена до відомостей Державного земельного кадастру, коефіцієнт, який характеризує функціональне використання  земельної ділянки (Кф), застосовується із зазначенням 2,0.

       Уразі якщо у відомостях Державного земельного Кадастру відсутній код Класифікації видів цільового призначення земель для земельної ділянки, коефіцієнт, який характеризує функціональне використання земельної ділянки (Кф), застосовується із значенням 2,0.

          Платникам земельного податку та платникам єдиного податку 4 групи, які  подають податкову звітність до 20 лютого 2017 року, потрібно  звернутися до територіального органу Держгеокадастру / центру надання адміністративних послуг із заявою про надання витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, для  подачі звітності в огани податкової служби. Копію витягу з нормативною грошовою оцінкою земельної ділянки в обов’язковому порядку надавати наручно в термін до 20 лютого 2017 року.