Canadian online pharmacy

Оголошення

Оголошення

20 червня 2018 року о 14.00 год. відбудеться  засідання  VI сесії Кам’янка-Бузької міської ради  VІІІ демократичного скликання.

На сесію запрошуються: депутати всіх рівнів, керівники підприємств, установ, організацій, громадяни.

На порядок денний сесії виносяться такі питання:

1. Про внесення змін до рішення сесії міської ради №1 від 12.01.2018 р. «Про міський бюджет на 2018 рік».

2.Про виконання місцевого бюджету за  I квартал 2018 року

 

3.Про затвердження розпоряджень міського голови та рішень виконавчого комітету.

4.Про внесення змін до рішення Кам’янка-Бузької міської ради від 03.01.2018 № 7.

5.Про внесення змін до рішення Кам’янка-Бузької міської ради від 12.01.2018 № 2.

6. Про внесення змін до рішення Кам’янка-Бузької міської ради від 22.03.2018 № 23.

7.Про внесення змін в рішення Кам’янка-Бузької міської ради від 22.02.2018 року №10 «Про затвердження Програми утримання автомобільних доріг Кам’янка-Бузької ОТГ на  2018 рік ».

8.Про затвердження Програми надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах на 2018 рік.

9.Про затвердження Цільової програми проведення громадських робіт Кам’янка-Бузької міської ради  на 2018 рік.

10.Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності Кам’янка-Бузької об’єднаної територіальної громади.

11.Про передачу майна установам Кам’янка-Бузької міської ради.

12.Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для ведення городництва.

13.Про дозвіл на розробку детального плану території для розміщення та обслуговування будинку під центр допомоги малозабезпечених громадян району в м. Кам’янка-Бузька по вул. Оранжерейна 10«а».

14.Про дозвіл на розробку детального плану території для розміщення та обслуговування житлового будинку в м. Кам’янка-Бузька по вул. Незалежності 57.

15.Про дозвіл на розробку детального плану території для розміщення та обслуговування нежитлового приміщення в м. Кам’янка-Бузька по вул. Шевченка 33«а», прим. 3.

16.Про дозвіл на розробку детального плану території розміщення тимчасової споруди для ведення підприємницької діяльності.

17.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

18.Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення у власністьземельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

19.Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

20.Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу.

21.Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення городництва.

22.Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва.

23.Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

24.Про затвердження детальних планів територій та надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для розміщення тимчасових споруд для ведення підприємницької діяльності в м. Кам’янка-Бузька.

25.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

26.Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення у постійне користування земельної ділянки Релігійній організації «Релігійна Громада Української Православної Церкви Київського ПатріархатуПарафії Святого Миколая  в с.Тадані».

27.Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення у постійне користування земельної ділянки Релігійній громаді Української Греко Католицької Церкви парафії святого Івана Богослова у с.Зубів  Міст.

28.Про розгляд звернення Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

29.Про списання з балансу МКП УЖКГ багатоквартирних будинків.

30.Різне.