Canadian online pharmacy

Оголошення

Оголошення

14 грудня 2017 року об 14.00 год. в актовому залі адмінбудинку відбудеться засідання ХХІХ сесії Кам’янка-Бузької міської ради  VІІ демократичного скликання.

На сесію запрошуються: депутати всіх рівнів, керівники підприємств, установ, організацій.

На порядок денний сесії виносяться такі питання:

1. Про внесення змін  до плану асигнувань по  загальному і спеціальному  фонду на 2017 рік.

2. Про внесення змін до  Міської програми соціального захисту окремих категорій населення на 2017 рік.

3.Про затвердження розпоряджень міського голови та рішень виконавчого комітету.

4. Про списання з балансу МКП УЖКГ  багатоквартирного будинку .

5. Про оренду нежитлових приміщень, що знаходяться в комунальній власності м. Кам’янка-Бузька .

6.Про затвердження детального плану території для розміщення житлової та громадської забудови.

7. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою    щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд.

8.Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу.

9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва.

10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

11.Про дозвіл на розробку детального плану території для влаштування маневрованого  майданчика для  вправ початкового водіння автомобіля в м. Кам’янка-Бузька по вул. Шевченка.

12.Про дозвіл на розробку детального плану території для будівлі костелу та приналежних до нього споруд в м. Кам’янка-Бузька по вул. Івана Павла ІІ, 5.

13.Про дозвіл на розробку детального плану території для розміщення та обслуговування будівлі швейної майстерні шляхом реконструкції будівлі котельні   в м. Кам’янка-Бузька по вул. Героїв Небесної Сотні 36а.

14.Про дозвіл на розробку детального плану території для розміщення та обслуговування багатоквартирного житлового будинку та приналежних йому споруд  по вул. Героїв Небесної Сотні 32.

15.Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка).

16.Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка).

17.Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення городництва.

18.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості для обслуговування житлового будинку господарських

будівель і споруд (присадибна ділянка).

19.Про затвердження детального плану території та надання дозволу на розробку проекту

із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва магазину по продажу продовольчих товарів на перехресті вулиць Незалежності-Тютюнника.

20.Про затвердження детального плану території для розміщення та обслуговування багатоквартирного житлового будинку та приналежних йому споруд у м. Кам’янка-Бузька по вул. Шевченка 18.

21.Про уточнення площі та конфігурації земельної ділянки.

22.Про поновлення договору оренди земельної ділянки з гр. Сологубом Л.О.

23.Про продаж права оренди земельної ділянки на земельних торгах (аукціоні) в м. Кам’янка-Бузька по вул. І.Павла ІІ

24. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення в с.Забужжя по вул. Героїв Євромайдану 80 «в».

25.Про припинення права користування земельною ділянкою.

26. Про внесення змін в рішення Кам’янка-Бузької  міської ради від 16.11.2017 № 24.

27.Різне.