Canadian online pharmacy

Оголошення

Оголошення

23 серпня  2018 року об 14.00 год. відбудеться  засідання VІІІ сесії Кам’янка-Бузької міської ради  VІІІ демократичного скликання.

На сесію запрошуються: депутати всіх рівнів, керівники підприємств, установ, організацій, громадяни.

 

На порядок денний сесії виносяться такі питання:

 

1. Про внесення змін до рішення сесії міської ради №1 від 12.01.2018 р. «Про міський бюджет на 2018 рік».

2. Про виконання міського бюджету  за перше півріччя 2018 року.

3.Про затвердження розпоряджень міського голови та рішень виконавчого комітету.

4. Про  внесення змін у рішення міської ради  від 22лютого 2018 року №17  «Про затвердження  Програми розвитку фізкультури і спорту на території  Кам’янка-Бузької ОТГ на 2018 рік».

5.Про утворення Молодіжної ради при Кам’янка-Бузькій міській раді (об’єднаної територіальної громади).

6. Про   організацію ведення обліку дітей шкільного віку й учнів та закріплення  території  обслуговування за  закладами  загальної  середньої  освіти Кам’янка-Бузької міської ради.

7. Про затвердження висновків суб’єкта оціночної діяльності про вартість об’єктів незалежної оцінки.

8. Про дозвіл на розробку детального плану території для індивідуального дачного будівництва .

9. Про дозвіл на розробку детального плану території для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка).

10.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва .

11. Про дозвіл на розробку детального плану території для розміщення та обслуговування багатоквартирного житлового будинку та приналежних  йому споруд  в м. Кам’янка-Бузька по вул. Гаватовича 1.

12. Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд .

13. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

14. Про затвердження детального плану території по  внесенню  змін в детальний план території для реконструкції автостанції в частині змінення плями забудови земельної ділянки ( в зв’язку з відсутністю  можливості будівництва на  каналіза-ційному колекторі) в м.Кам’янка – Бузька по вул. Львівська 27 «а».

15. Про затвердження детального плану території  для  будівництва пам’ятника Героям Небесної Сотні та воїнам АТО з     влаштуванням  скверу і амфітеатру по вул. Незалежності в м. Кам’янка–Бузька.

16. Про затвердження детального плану території та надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  будівництва храму релігійній громаді УАПЦ  м. Кам’янка – Бузька( біля будинку по вул. Кам’яна Гора 6).

17. Про затвердження детального плану території та надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  розширення виробних потужностей новоствореного підприємства ТзОВ «Бойки Паллетс» в с.Руда по вул. Колгоспна 28.

18. Про затвердження детального плану території та надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  обслуговування нежитлової будівлі в с.Руда по вул. Колгоспна 28 .

19. Про затвердження детального плану території для  зміни цільового призначення земельних ділянок по вул.  Грушевського 5 «а» і 5 «в»в м. Кам’янка – Бузька.

20. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку ОСББ «Генерала Чупринки 13».

21. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

22. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу.

23. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення меж земельної  ділянки  на місцевості для обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд в м. Кам’янка-Бузька по вул. Сагайдачного 11.

25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  на місцевості для обслуговування житлового будинку господар-ських будівель і споруд (присадибна ділянка).

26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо становлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та зміну конфігурації земельної ділянки.

27. Про припинення права користування земельною ділянкою.

28. Про інформацію ТЗОВ «Агро ЛВ Лімітед»  щодо співпраці підприємства та Кам’янка-Бузької об’єднаної територіальної громади.

29.Різне.