Canadian online pharmacy

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення Кам’янка-Бузької міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Кам’янка-Бузької міської ради на 2018 рік»

Дата : 2017-05-19

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань, Кам’янка-Бузька міська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення Кам’янка-Бузької міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Кам’янка-Бузької міської ради на 2018 рік».

Даний проект розроблений з метою зміцнення матеріальної і фінансової бази місцевого самоврядування, а також сприяння соціально-економічному розвитку території Кам’янка-Бузької міської ради відповідно до пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Головним розробником проекту регуляторного акта є фінансово-господарський відділ Кам’янка-Бузької міської ради міської ради: 80400, м. Кам’янка – Бузька, вул. Шевченка, 2; тел. факс (03254) 5-15-16; E-mail: ms.kbmr@ukr.net;  Web-сайт: //kb-mr.org.ua.

Проект рішення  Кам’янка-Бузької міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Кам’янка-Бузької міської ради на 2018 рік» та аналіз регуляторного впливу розміщені в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Кам’янка-Бузької міської ради за електронною адресою: kb-mr.org.ua.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта  та аналізу регуляторного впливу приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення  з 9 00 до 18 00 (перерва з 13-00 до 14-00 ) у письмовому або в електронному вигляді за адресою міської ради:

80400,м. Кам’янка – Бузька, вул. Шевченка, 2; тел. факс (03254) 5-15-16; E-mail: ms.kbmr@ukr.net.

Міський  голова                                             О.Омелян