Canadian online pharmacy

Повідомлення про завершення процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості в проекті детального плану території для розміщення та обслуговування багатоквартирного житлового будинку та господарських будівель в м. Кам’янка-Бузька по вул.Ліцейна,8

Відповідно до ч.3 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 року № 290, згідно п.5 Постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 року «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», виконавчим комітетом Кам»янка-Бузької міської ради проведено процедуру врахування пропозицій у проекті детального планування території для розміщення та обслуговування багатоквартирного  житлового будинку та господарських будівель  в м. Кам’янка-Бузька по вул. Ліцейна, 8.

Повідомлення про початок проведення процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті  детального планування території для розміщення та обслуговування багатоквартирного  житлового будинку та господарських будівель в  м. Кам’янка-Бузька по вул. Ліцейна,8  були розміщені на офіційному сайті  міста та у газеті «Життя і слово» від 30.06.2017року  по 30.07.2017року.

         З текстовими та графічними матеріалами було можливо ознайомитись у приміщення міської ради за адресою:  вул. Шевченка 2

 (І поверх, каб. №1).

         За період з 30.06.2017року  по 30.07.2017 року до виконавчого комітету Кам»янка-Бузької міської ради пропозицій громадськості до проекту  детального плану території не надходило.

Процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального планування території для розміщення та обслуговування   багатоквартирного  житлового будинку та господарських будівель в  м. Кам’янка-Бузька по вул. Ліцейна,8 завершено  31.07.2017року.

 

                         Міський голова                                                 О.Омелян