Canadian online pharmacy

Повідомлення про завершення процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проектів детального плану території

Відповідно до ч.3 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», згідно п.5 Постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 року «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», виконавчим комітетом Кам»янка-Бузької міської ради проведено процедуру врахування пропозицій у проекті детального планування території з 23.06.2017року по 23.07.2017 року.

З текстовими та графічними матеріалами було можливо ознайомитись у приміщення міської ради за адресою:  вул. Шевченка 2 (І поверх, каб. №1).

 За період з 23.06.2017 року  по 23.07.2017 року до виконавчого комітету Кам’янка-Бузької міської ради надійшла одна пропозиція від гр.Лоневського М.М. щодо дотального плану території  для виробничих потреб,  яка  межує з виробничою територією ТзОВ «Райтекс» у м.Кам’янка-Буька  по вул. Шевченка,76/3.    

Постійною  діючою  комісією з розгляду пропозицій до проектів містобудівної документації  25.07.2017року відхилено  дану пропозицію та рекомендовано

Кам’янка-Бузькій міській раді затвердити дані детальні плани території.

Процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального планування території для:

виробничих потреб,  яка межує з виробничою територією   ТзОВ  «Райтекс» в.м.Кам’янка-Бузька  по  вул. Шевченка,76/3;

розміщення ринку, яка межує з територією продовольчого ринку по вул.Тютюнника;

для реконструкції автостанції в  м.Кам’янка-Бузька  по вул..Львівській,27а   та прилеглої території, завершено .

       Міський голова                                                 О.Омелян