Canadian online pharmacy

Тротуару – бути!

Проблема небезпечних тротуарів на вул.Львівській зрушила з мертвої точки! Раніше ми повідомляли про переможця тендеру на виконання ремонту ТзОВ “Онур”. Сьогодні ми отримали додаткову інформацію, що Служба автомобільних доріг уклала договір з ПП “Бісектор”. Це означає, що ремонтні роботи негайно розпочнуться. Вже проведено розбір старої бруківки та бордюрів.
Вкотре наголошуємо, що відрізок дороги державного значення Львів – Радехів – Луцьк (на якому власне й знаходиться проблемний тротуар) перебуває на балансі у Служби автомобільних доріг Львівської області. Це означає, що ремонтні роботи на даній ділянці дороги повинні і будуть проводитися за рахунок коштів державного бюджету.
Оскільки ця ділянка магістралі не належить Кам’янка-Бузькій міській раді, то ми не маємо жодних важелей впливу на цей процес. Ми постійно звертаємось у органи, у чиїх силах пришвидшити початок робіт. Виконувати роботи, виділивши кошти з власного  міського бюджету, неможливо. Адже відповідно до законодавства орган може фінансувати виключно ті об’єкти, що знаходяться на його балансі. Звідси випливає, що  виділення коштів міською радою на ремонт тротуару вважатиметься нецільовим використанням коштів.

Допоки тротуар не придатний для руху, ми просимо мешканців при переміщенні вищезгаданою ділянкою бути максимально обережними та пильно стежити за дітьми!