Canadian online pharmacy

Оголошення

Оголошення

19 вересня 2017 року об 14.00 год. в актовому залі адмінбудинку відбудеться засідання ХХV сесії Кам’янка-Бузької міської ради  VІІ демократичного скликання.

На сесію запрошуються: депутати всіх рівнів, керівники підприємств, установ, організацій.

 

На порядок денний сесії виносяться такі питання:

1.   Про внесення змін  до плану асигнувань по  загальному і спеціальному  фонду на 2017 рік.
2.   Про затвердження структури та внесення змін у рішення Кам’янка-Бузької міської ради від 23.12.2016 року №14
3.   Про затвердження розпоряджень міського голови та рішень виконавчого комітету.
4.   Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд.
5.   Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва індивідуального гаражу

6.   Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства.

7.   Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу.
8.   Про дозвіл на розробку детального плану території для розміщення та обслуговування багатоквартирного житлового будинку та приналежних йому споруд  по вул. Шевченка 7.
9.   Про дозвіл на розробку детального плану території для розміщення та обслуговування багатоквартирного житлового будинку та приналежних йому споруд  по вул. Шевченка 18.
10. Про дозвіл на розробку детального плану території для будівництва пам’ятника  Героям Небесної Сотні та воїнам АТО.
11.  Про дозвіл на розробку детального плану території для розміщення та обслуговування нежитлових будівель у м.Кам’янка-Бузька, вул.Шевченка74д.
12. Про дозвіл на розробку детального плану території для індивідуального гараж – ного будівництва.
13. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Вербицького 6

16. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу.

17. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва.
18. Про затвердження детального плану території та надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального гаражного будівництва гр.Балашову В.І. 

19. Про затвердження детального плану території та надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування багатоквартирного житлового будинку та господарських      

будівель по вул.  І.Сирка  1.

20. Про затвердження детального плану території та надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального гаражного будівництва гр. Телегіній І.В. 

21. Про затвердження детального плану території для реконструкції автостанції в м. Кам’янка-Бузька.

22. Про дозвіл на розробку детального плану території розміщення тимчасових споруд для ведення підприємницької діяльності.
23. Про затвердження детального плану території та надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування багатоквартирного житлового будинку та господарських будівель по вул. Ліцейна 8.

24. Про затвердження детального плану території та надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення ринку, право оренди якої виставлятиметься на земельні торги.
25. Про затвердження детального плану території та надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для виробничих потреб, право оренди якої виставлятиметься на земельні торги.
26. Про затвердження уточненої площі земельної ділянки.
27. Про внесення змін в рішення  сесії міської ради № 11 від 27.07.17 р.
28. Про припинення права користування земельною ділянкою.
29. Про дозвіл на розробку детального плану території для індивідуального гаражного будівництва гр. Буднику В.С.

30. Про надання частини невикористаної  щорічної основної   відпустки.
31. Про надання допомоги для вирішення  соціально-побутових питань

32.  Різне.