Canadian online pharmacy

Звернення міського голови О.Омеляна до громади

Нещодавно один з маловідомих Інтернет-ресурсів розмістив інформацію про те, що компанії “BASF” та “DuPont” заявили про створення потужного агроцентру на базі Кам’янка-Бузького індустріального парку. Ця новина блискавично поширилась по місту і викликала справедливе обурення громади. Адже «наелектризоване» населення, маючи гіркий досвід у царині екологічної безпеки, вже реагує на мінімальний подразник.
Чи правда, що на території міста функціонуватимуть хімічні компанії «BASF» і «DuPont»?
Однозначне та категоричне ні. Рішенням №19 від 29 грудня 2015 р. на ділянці між колишнім глиняним кар’єром та господарським двором ВПУ-71 створено Кам’янка-Бузький індустріальний парк.
Проте відповідно до законодавства України, Концепції розвитку індустріального парку і власних принципів та переконань визначено, що на території індустріального парку АПРІОРІ не можуть розміщуватись підприємства, які несуть загрозу довкіллю та здоров’ю населення.
Більше того, наш район справді посідає одне з провідних позицій у анти-рейтингу забруднених міст. Тому загострювати ситуацію – нонсенс.
Що стосується розміщення виробництв конкретно компаній «BASF» та «DuPont», відповідально заявляю, що жодних пропозицій від їх керівництва міська рада не отримувала. Ба більше, навіть якби компанії заявили про намір інвестувати у наш індустріальний парк, то гарантовано отримали б різку негативну відповідь, як від влади, так і, сподіваюсь, громади міста.

Звідкіля ж тоді взялась така нісенітниця?
Достеменно мені не відомо, бо, повторюсь, ані письмових, ані усних повідомлень про наміри компаній не надходило – ні до міської ради, ні до, наскільки мені відомо, райдержадміністрації та районної ради. Не виключаю, що цей фейк був запущений з метою дискредитації міської ради напередодні виборів до майбутньої об’єднаної територіальної громади. Адже відомо, що 16.08.17р. створена Кам’янка-Бузька ОТГ і очікується рішення ЦВК про проведення перших виборів. Не берусь судити, але, видається, що це якась брудна гра в передвиборчій гонитві. Знаєте ж, на війні всі засоби дієві, от так і тут…