Canadian online pharmacy

Дерева розбрату

Світлина від Олени Булаш.Міська рада вирішила розпочати жовтень продуктивно: з понеділка ми запланували видаляти дерева в центральній частині міста, аби продовжити реконструкцію, якій дали старт ще навесні. За проектом благоустрою вулиці Незалежності заплановані дизайнерська кладка бруківки, встановлення лавиць, ліхтарів, зелених острівків та висадка молодих декоративних дерев (кінцевий результат мешканці можуть побачити на банері). Як і під час першої черги робіт, першим кроком приведення до ладу «серця» Кам’янки повинна стати заміна каналізаційних та водопровідних мереж. Завдяки підприємству «Свісс-Кроно» ми придбали матеріали для ремонту. Досить епічно, але трубопровід проходить акурат під шеренгою дерев, які роками прикрашали центральну вулицю. Саме тому ми змушені зрізати теперішні дерева, які, погодьтесь, своє відслужили та виглядають вже не зовсім привабливо. Отримавши ордер на зріз дерев, КП «Кам’янкаводоканал» приступило до задуманого. Проте роботу техніки та працівників комунального підприємства заблокували жителі міста, не без підмовлянь пана Віктора Спрута. Переслідуючи власні підприємницькі інтереси, п.Віктор збурив населення на супротив ремонту, адже після реконструкції центру проїзд автотранспорту буде забороненим, відтак п.Спрут більше не зможе розвантажувати товари для свого магазину на пішохідній зоні. Проте хіба це дає право нецензурно висловлюватись, лаятись та паплюжити чужу працю?
За перший день робіт на обласну Гарячу лінію надійшло 2 звернення від мешканців з вимогою зупинити роботи. Проте до цього часу, зауважимо, не надходило жодної скарги. Міська рада опинилась поміж двох вогнів.
Людині властивий страх перед змінами та чимось новим. Втім ми просимогромаду не сіяти паніку та не піддаватись на провокації окремих осіб, адже хіба центральна частина тепер не виглядає модерно та по-європейськи?