Canadian online pharmacy

Рішення сесії від 27.02.2012 року.

№1Про внесення змін в рішення сесії міської ради № 17 від 25.10.2011

№2 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки, які передаються у приватну власність

№3 Про повернення на доопрацювання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення гр. Казьмірик М.В.

№4 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право оренди на земельну ділянку

№5 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування нежитлового приміщення гр. Андрусяку Ю.В.

№6Про надання згоди на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право оренди на земельну ділянку

№7Про припинення права користування земельними ділянками

№8 Про внесення змін в рішення сесії міської ради № 5 від 31.05.2011 року

№9 Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та обслуговування нежитлових будівель гр. Нечипорук І.В.

№10 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення гр. Гладчук Н.П.

№11Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку

№12Про надання в оренду земельних ділянок для обслуговування житлового будинку та господарських споруд

№13 Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Височанському В.Є.

№14 Про розгляд протесту прокурора Кам’янка-Бузького району Львівської області

№15Про внесення змін в рішення сесії міської ради № 10 від 26.08.2011року

№16Про внесення змін до міської Програми “Питна Вода України на 2009-2020 роки»

№17Про внесення змін до плану асигнувань по загальному та спеціальному фонду на 2012 рік  

№18 Про виконання міського бюджету за 2011 рік  

№19 Про внесення змін до штатного розпису дошкільних навчальних закладів на 2012 рік

№20 Про розгляд звернення Кам’янка-Бузької районної ради про передачу стадіону м. Кам’янка-Бузька в оперативне управління КП «Кам’янка-Бузький районний фізкультурно-спортивний комплекс»