Canadian online pharmacy

Зустріч з ТОВ “АВЕ Львів”

У вівторок 7 листопада 2017 р.  відбулась зустріч підприємців із  ТОВ «АВЕ Львів» щодо питання укладення договорів на вивіз твердих побутових відходів.

Принагідно нагадуємо про обов’язковість укладання договорів на вивезення побутових відходів, адже відповідно до положень ст. 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» споживач зобов’язаний укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору та оплачувати житлово-комунальні послуги у строки, встановлені договором або законом. До категорії споживачів вище вказаний Закон відносить фізичних і юридичних осіб, як і отримують житлово-комунальні послуги.

Відповідно до ч. 2. ст. 35-1 Закону України «Про відходи» власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів, земельних ділянок укладають договори з юридичною особою, яка визначена виконавцем послуг на вивезення побутових відходів та здійснюють оплату таких послуг.

 

Перелік необхідних документів:

 - виписка або свідоцтво державної реєстрації;

 - витяг реєстраційної картки платника податку або свідоцтво платника ПДВ;

 - реквізити установи;

- інформація необхіна для розрхунку обсягів ТПВ (к-сть працівників, робочих місць або торгова площ магазину)

Для укладання угоди звертатись за адресою:

ТОВ “АВЕ Львів” вул Незалежності, 29 м.Кам’янка-Бузька

 

 

Звертаємо Вашу увагу, що у випадку не укладення договору на вивіз ТПВ, міська рада буде змушена притягнути підприємців до адміністративної відповідальності за порушення правил благоустрою населених пунктів.