Canadian online pharmacy

Будуй своє!

ВІдбулась робоча зустріч міського голови  Олега Омеляна з директором Кам’янка-Бузької філії “Ощадбанк” Володимиром Височанським. Начальник банку презентував нову Програму підтримки Ощадбанком підприємництва «Будуй своє». Отже, якщо Ви зацікавлені у підтримці свого бізнесу, Вам буде цікавим наступне:

Учасником програми може стати будь-який підприємець ( ФОП чи ТОВ), отримавши наліпку з Бобром або зареєструвавшись на порталі «Будуй своє». Ставши її учасником, Ви легко стартуєте, отримавши миттєвий пакет для бізнесу, куди входить: швидке відкриття рахунку, корпоративна картка та зручний інтернет- банкінг.

Головним пріоритетом даної програми є навчання. Для цього розроблено Портал «Будуй своє», зареєструвавшись на якому Ви маєте можливість абсолютно безкоштовно: -пройти тестування, для визначення сильних, слабких сторін та напрямок майбутньої підприємницької діяльності, -пройти навчальні курси в сфері фінансів, маркетингу та ІТ, -записатись на консультацію та отримати поради менторів та просто ознайомитись з різними бізнес публікаціями.

Окрім всіх цих послуг, ви також зможете скористатись фінансовою підтримкою. Ощадбанк розробив нові програми мікрокредитування, які уже стартують найближчим часом.