Canadian online pharmacy

До уваги підприємців, які проживають на території Кам’янка-Бузької ОТГ !!!!!!

Повідомляємо про те, що 24 грудня 2017 року відбулися перші вибори до Кам”янка-Бузької об”єднаної територіальної громади, за результатами яких до складу ОТГ увійшли: Кам”янка-Бузька міська рада (м. Кам”янка-Бузька, с.Тадані, с.Забужжя), Прибужанівська сільська рада (с. Прибужани, с. Гайок, с.Руда, с. Руда Сілецька), Батятицька сільська рада  (с. Батятичі, с. Липники), Желдецька сільська рада (с. Желдець, с. Високофедорівка, с.Мазярка, с. Верени, с. Красічин, с. Сокіл, с.Воля-Жовтанецька), Зубівмостівська сільська рада (с.Зубів Міст, с. Ягідня, с. Грушка, с. Обидів, с. Рожанка).

За результатами місцевих виборів, що відбулися у 2017 році, набули повноважень місцеві ради об’єднаних територіальних громад.

У зв’язку з цим в органах Державної казначейської служби України з 03.01.2018 відкриті рахунки для зарахування надходжень до місцевих бюджетів Кам’янка-Бузької ОТГ

При цьому рахунки, які були відкриті для територіальних громад сіл, селищ, міст, що увійшли до складу об’єднаних територіальних громад з 03.01.2018 буде закрито.
Нові рахунки на сплату податків http://lv.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/