Canadian online pharmacy

Звернення до підприємців та керівників підприємств, установ та організацій!

Шановні підприємці та керівники підприємств, установ та організацій!

           Згідно п. 2.8 Правил Благоустрою м. Кам’янка-Бузька, затверджених рішенням міської ради  від 23.04.2013 № 14:

підприємства,   установи   та   організації,  незалежно від форми власності, фізичні особи – підприємці зобов’язані:

- підтримувати в належному стані зовнішній вигляд об’єкта підприємницької діяльності  (фасад будівлі,  прилеглу територію), засоби зовнішнього оформлення (вивіски, трафарети та інше) ;

-  усувати на закріплених за ними об’єктах благоустрою (їх частинах) наслідки надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в установленому порядку.

Згідно п. 4.1 Правил у період осінньо-зимового утримання балансоутримувач (власник приміщення, орендар) зобов’язаний:

- придбати власний необхідний для прибирання снігу і льоду ручний інвентар (лопати металеві або дерев’яні, мітли, льодоруби);

- заготовити  достатній запас матеріалу (пісок, шлак) для своєчасного проведення  заходів із боротьби з ожеледицею;

- прибирати сніг негайно, з початку снігопаду, для запобігання утворення накату.

Посадові особи підприємств, установ, організацій  несуть відповідальність за невиконання заходів з благоустрою, а також за дії чи бездіяльність,  що призвели до завдання шкоди майну та/або здоров’ю  громадян  на  власних та закріплених за підприємствами, установами, організаціями територіях, відповідно до закону.

Відповідно до ст. 152 КУпАП: порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів – тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Кам’янка-Бузька міська рада просить Вас у дводенний термін здійснити прибирання територій від снігу навколо місць здійснення діяльності та в подальшому неухильно дотримуватись вищезгаданих Правил благоустрою.

У випадку недотримання Вами Правил благоустрою м. Кам’янка-Бузька, міська рада буде вимушена здійснювати заходи щодо притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності.

 

З повагою, міський голова                                         Олег Омелян