Canadian online pharmacy

Постійні комісії міської ради_2018р.

Постійні комісій ради:

 Мандатна, з питань депутатської діяльності та етики, прав людини, протидії та запобіганню корупції, інвестиційної і регуляторної політики, розвитку підприємництва, фермерства  та АПК.

З питань планування бюджету та  фінансів, соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади.

З питань освіти, культури, охорони здоров’я ,молоді та спорту , соціального захисту населення.

З питань інфраструктури, житлово-комунального господарства та комунальної власності, управління майном громади.

З питань регулювання земельних відносин, архітектури та містобудування , охорони навколишнього середовища.

 

Склад постійних комісій ради депутатів:

 Мандатна, з питань депутатської діяльності та етики, прав людини, протидії та запобіганню корупції, інвестиційної і регуляторної політики, розвитку підприємництва, фермерства  та АПК:

Водоніс Любов  Василівна – голова комісії,

Гриниха Василь Богданович,

Кінчик  Володимир  Ярославович,

Романюк  Володимир Андрійович,

Шваюк Оксана Романівна.

 

З питань планування бюджету та  фінансів, соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади:

Шпік Оксана  Павлівна – голова комісії,

Антонюк  Роман Андрійович,

Дмитрієва  Галина  Іванівна,

Костюк Галина Михайлівна,

Чубінський  Віктор Михайлович.

 

З питань освіти, культури, охорони здоров’я, молоді та спорту , соціального захисту населення:

Скакун Олег Іванович – голова комісії,

Бабій Галина Володимирівна,

 Грицаль Роман Богданович,

 Грицина Ганна Володимирівна,

 Давидович Юлія  Іванівна.

 

З питань інфраструктури, житлово-комунального господарства та комунальної власності, управління майном громади:

Жовтанецький Андрій Богданович – голова комісії,

Біганський Руслан Степанович,

Павлин Тарас  Володимирович,

Устюжанінов  Олексій  Владиславович.

 

З питань регулювання земельних відносин, архітектури та містобудування , охорони навколишнього середовища:

Юрчук Василь Аксентійович – голова комісії,

Дудар  Ірина Андріївна,

Козак  Ігор  Романович,

Костюк  Олег Михайлович,

Марунчак  Василя Васильович,

Мельник  Олег  Ярославович,