Canadian online pharmacy

18-а Пожежно-рятувальна частина м. Кам”янка-Бузька ГУ ДСНСУ у Львівській області отримала новий пожежно-рятувальний автомобіль “МАЗ”


13 лютого 2018 року Кам”янка-Бузький міський голова Олег Омелян прийняв участь у зборі керівного складу цивільного захисту Львівської області з підведення підсумків роботи у 2017 році та визначення основних завдань на 2018 рік.      Навчальний збір відбувся  на гірськолижному комплексі «Плай» у Сколівському районі.

В межах навчального збору продемонстрували алгоритм дій при організації пошуку та проведенні рятувальних робіт в гірській та лісовій місцевостях, із залученням снігоходів та кінологічної служби.

Зокрема, представили елементи пошуку туристів, що заблукали в горах, надання допомоги туристам-лижникам на гірськолижній трасі, порятунок туристів на канатно-крісельній-дорозі, а також пошук людей внаслідок сходження снігової лавини.

Навчання відбулося під керівництвом голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки за участі представників районних державних адміністрацій та відповідальних за цивільний захист у регіонах. Під час збору надзвичайники також підбили підсумки роботи Львівської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту за 2017 рік.

Колектив львівських рятувальників отримав 5 новеньких одиниць пожежно-рятувальної техніки “МАЗ”, один з яких вручено 18-ій  Пожежно-рятувальній частині м. Кам”янка-Бузька ГУ  ДСНСУ  у Львівській обл.