Canadian online pharmacy

Оголошення про відбір кандидатур

Оголошення
про відбір кандидатур від громадських об’єднань з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на вакантну посаду головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги»
Кам’янка-Бузької міської ради

Відповідно до частини дев’ятої статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1094, та рішення Кам’янка-Бузької міської ради від 22 лютого 2018 р. № 25 «Про створення Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кам’янка-Бузької міської ради», розпорядженням Кам’янка-Бузького міського голови від 23 лютого 2018 р. № 46 оголошено конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кам’янка-Бузької міської ради.
Керуючись Порядком проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, розпочинається прийом пропозицій від громадських об’єднань з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) щодо трьох кандидатур для включення до складу конкурсної комісії (6 осіб) з конкурсного добору на посаду головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кам’янка-Бузької міської ради – по одній особі від кожного громадського об’єднання.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:
- наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;
- накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення – протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;
- наявність конфлікту інтересів.
Відбір трьох кандидатур для включення до складу конкурсної комісії від громадських організацій, у випадку надходження більшої кількості кандидатур, здійснюється шляхом жеребкування.
У випадку недостатньої кількості кандидатур для включення до конкурсної комісії, громадські об’єднання можуть запропонувати додаткових кандидатур для включення їх до складу комісії.
Для включення до складу конкурсної комісії громадське об’єднання подає до 12 березня 2018 року виконавчому комітету Кам’янка-Бузької міської ради такі документи:
• лист у довільній формі, підписаний керівником громадського об’єднання, із зазначенням однієї кандидатури, яка рекомендується для включення до складу конкурсної комісії.
• до листа додаються заява та анкета, за формами, що додаються.
Зазначені документи надсилаються на поштову адресу Кам’янка-Бузької міської ради: 80400, м. Кам’янка-Бузька, вул. Шевченка, 2 e-mail:ms.kbmr@ukr.net
Відповідальна особа – Беднарська-Ханас Антоніна Михайлівна,
контактний телефон: (0254) 5-15-16.
13-14 березня 2018 року подані пропозиції розглядаються відповідальною особою на предмет дотримання вимог та правильності заповнених документів
Жеребкування буде проведено 15 березня 2018 року за адресою: м. Кам’янка-Бузька, вул. Шевченка, 2

Документи.

Форма заяви та анкети. (скачати)