Canadian online pharmacy

ОГОЛОШЕННЯ на заміщення вакантної посади головного лікаря

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства

«Центр первинної медико-санітарної допомоги»

 

       Кам’янка-Бузька міська рада (юридична адреса: 80400, Львівська область, м. Кам’янка-Бузька, вул. Шевченка, 2, контактні телефони: (0254) 5-15-16) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря комунальногонекомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кам’янка-Бузької міської ради.

Вимоги до кандидата:

- повна вища медична освіта;

- стаж роботи за лікарською спеціальністю не менше 5 років;

- вільне володіння державною мовою;                                                                          

- здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

 

Документи, які подаються конкурсній комісії:

- копія паспорта громадянина України;

- письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади;

- резюме у довільній формі;

- автобіографія;

- копія (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

згода на обробку персональних даних ;

- конкурсна пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;

- довідка МВС про відсутність судимості;

- медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

попередження стосовно встановлених Законом України “Про запобігання корупції“ вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3;

заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів ;

- підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України “Про запобігання корупції“).

 Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються у запечатаному вигляді.

Документи приймаютьсядо 17:00 год. 12 березня 2018 року за адресою: м.Кам’янка-Бузька, вул. Шевченка, 2, приймальня (ІІ поверх).

 

    Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, порядку та умов проведення конкурсу можна отримати за адресою: м.Кам’янка-Бузька, вул. Шевченка, 2, контактні телефони: (0254)5-15-16 або на сайті Кам’янка-Бузької міської ради http://kb-mr.org.ua/wp/.

Заява,згода,попередження. (скачати)