Canadian online pharmacy

Про заборону продажу алкогольних напоїв особам (військовослужбовцям) у військовій формі одягу

 РІШЕННЯ виконавчого комітету Кам”янка-Бузької міської ради 

від 15.02.2018 року № 15

Про заборону продажу алкогольних напоїв особам (військовослужбовцям) у військовій формі одягу”

        З метою попередження випадків травматизму та загибелі військовослужбовців і цивільного населення в результаті зловживання алкогольними напоями, недопущення падіння авторитету українських військовослужбовців, а також задля профілактики можливих правопорушень та підтримання належного стану здоров’я військових, розглянувши звернення командування військової частини А4623 від 09.01.2018 р. № 350/488/57/62 (командир в/ч А4623 В.В. Палагута), відповідно до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради   в  и  р  і  ш  и  в  :

 1. Заборонити продаж на території Кам’янка-Бузької об’єднаної територіальної громади алкогольних та слабоалкогольних напоїв особам, які мають ознаки належності до будь-якого військового формування (наявність військової форми, озброєння).

2. Рекомендувати командирам військових частин, військовослужбовці яких дислокуються на території Кам’янка-Бузької ОТГ посилити контроль щодо недопущення розпивання пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв військовослужбовцями, військовозобов’язаними та резервістами під час проходження зборів на території військових частин, військових об’єктів або виконання ними обов’язків військової служби в нетверезому стані.

3. Загальному відділу міської ради (нач. Мазурок О.В.):

-          забезпечити оприлюднення даного рішення в засобах масової інформації та на сайті Кам’янка-Бузької міської ради

-         поінформувати суб’єктів господарювання (власників закладів ресторанного господарства та торгових закладів) про заборону, встановлену цим рішенням.

              Міський голова    О. Омелян

 

1 коментар до запису “Про заборону продажу алкогольних напоїв особам (військовослужбовцям) у військовій формі одягу”

  1. [...] це повідомляє прес-служба Кам’янка-Бузької міської [...]