Canadian online pharmacy

Хазяйнували по-різному

Щодо проблеми сміття. Вона справді є, місто дійсно зустрічало Христове Воскресіння не надто святково. Проте варто задуматись над коренем біди, над причиною.
Обов’язок міської ради забезпечувати чистоту вулиць, для чого й укладений договір з компанією «АВЕ Львів». Але в умовах форс-мажорних обставин Грибовицької катастрофи, договір з «АВЕ Львів» – не панацея. Кожне відвантаження сміття – цілий квест: куди прилаштувати його цього разу?
Кам’янчани з цілком зрозумілих причин виступають проти облаштування сміттєвого полігону на території ОТГ, тому про послугу захоронення ТПВ доводиться просити в інших регіонів. Деякий час сміття з наших територій дозволяли прилаштовувати сусідні райони, втім через особливо інтенсивне наповнення полігонів наслідками передвеликоднього прибирання й там увірвався терпець. Доступ до полігонів закрито. Частково «АВЕ Львів» спромоглися забрати сміття з вулиць міста, але цього виявилось недостатньо.
І тут обтяжливою обставиною став ніхто інший, як самі мешканці міста. Зрозуміло, що зустрічати Великдень зі сміттям під носом не дуже приємно. Втім хіба лише відсунути сміття з-перед очей – правильне вирішення проблеми? Зрозуміло, що у квартирах притримати сміття не виходить, проте у приватному секторі така змога була. Натомість знаходились деякі надто педантичні господарі, що продовжували хазяйнувати аж до неділі. У Благовіщеня ґаздам, яким дуже муляло сміття на подвір’ї, надумались прибирати і виносити сміття до сміттєвих майданчиків. Воно й залишилось забруднювати вулиці на Пасхальну неділю.
Зокрема й через таку хазяйновитість ОКРЕМИХ осіб, УСІМ мешканцям довелось милуватись засміченими вулицями. Погодьтесь, що ніяких грошей не вистачить підбирати за кожним господарем, якщо він викидатиме сміття коли йому заманеться.


Звичайно, що усе це сміття не спричинили ці люди. Проте лише разом ми можемо втримати наше місто в чистоті! Всі ми постраждали від Грибовицької трагедії, вся область опинилась у сміттєвій блокаді і усім нам доводиться терпіти її наслідки. Закликаємо з розумінням відноситись до ситуації, що склалась та ще раз просимо вибачення за засмічену Пасху!