Canadian online pharmacy

11 квітня 2018 року відбулася зустріч Кам”янка-Бузького міського голови Омеляна О.Я. з мешканцями с. Воля Жовтанецька Желдецького старостинського округу. У зустрічі взяли участь: секретар ради Бусель В.М., заступник міського голови з питань виконавчих органів ради Кравець Ю.І., заступник міського голови з гуманітарних питань Ковалюк Б.С., головний спеціаліст-юрисконсульт Квасніцький О.В., начальник КП “Кам”янкаводоканал” Лютий Ю.В., староста Желдецького старостинського округу Станішевський В.М.

У своєму виступі міський голова О.Омелян наголосив, що такі зустрічі будуть проводитися з мешканцями кожного старостинського округу Кам”янка-Бузької ОТГ. Омелян О.Я. окреслив проблеми, з якими зіткнулися у своїй повсякденній роботі. Найбільше нарікань у мешканців с. Воля Жовтанецька про стан доріг (особливо до цвинтаря), вуличне освітлення, наявність магазину, де можна було б жителям села придбати товари першої необхідності.

Мешканка с. Воля Жовтанецька п. Ковальська підняла питання про ремонт моста через р.Желдець.

Учасники зустрічі виїхали на два проблемні об”єкти: дорогу до цвинтаря і міст через р. Желдець у сторону с. Високофедорівка. У ході зустрічі напрацьовано шляхи вирішення окремих питань. Мешканці с. Воля Жовтанецька мали змогу перед керівним складом міської ради поставити запитання, на які отримали вичерпні відповіді.