Canadian online pharmacy

Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Кам’янка-Бузького району у 2018 році

РОЗПОРЯДЖЕННЯ  голови Львівської ОДА від 29 березня 2018 року  № 269/0/5-18

 Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів

у рибогосподарських водних об’єктах Львівської області у  2018 році

              Керуючись статтею 6, пунктом 3 статті 16 та статтею 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, відповідно до законів України „Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів”, „Про рибу, інші водні живі ресурси та харчову продукцію з них”, постанови Кабінету Міністрів України від 18 липня 1998 року № 1126 „Про затвердження Порядку здійснення любительського і спортивного рибальства”, Правил любительського і спортивного рибальства, затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України від 15 лютого 1999 року № 19, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28 квітня 1999 року за № 269/3562 (із внесеними змінами), Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об’єктах України, затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України від 18 березня 1999 року №33, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 25 травня 1999 року за № 326/3619 (із внесеними змінами), з метою посилення охорони, відтворення та збільшення рибних запасів, попередження і недопущення порушень Правил любительського та спортивного рибальства на водоймах Львівської області і для залучення до цієї роботи громадськості в період з 1 квітня до 30 червня 2018 року:

1. Встановити   весняно-літню заборону  на лов риби, інших водних біоресурсів  у рибогосподарських водних об’єктах  Львівської області в 2018 році.

2. Затвердити перелік позанерестових ділянок для проведення любительського рибальства в період  встановлення весняно-літньої  заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Львівської області в 2018 році (далі – перелік), що додається.

3. Затвердити план спільних заходів щодо посилення контролю за охороною рибних запасів та інших водних біоресурсів у водоймах Львівської області на період весняно-літньої заборони на вилов риби у 2018 році (далі – заходи), що додається.

4. У всіх інших водоймах (частинах водойм), у тому числі наданих в оренду (крім виробників продукції аквакультури, зареєстрованих в  органах рибоохорони), не передбачених у переліку, будь-яке рибальство заборонено.

5. Вилов риби в нерестовий період дозволити всім громадянам однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком та спінінгом  з берега на спеціально визначених ділянках згідно з переліком.

6. Протягом нерестового періоду заборонити проведення у рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальних, вибухових, бурових робіт, видобуток гравію та піщано-гравійної суміші, трелювання лісу, крім відновлювальних та аварійних робіт, що проводяться органами водного господарства у випадку надзвичайної ситуації, а також заборонити пересування будь-яких плавзасобів, крім суден спеціально уповноважених органів та державних органів, що здійснюють охорону водних біоресурсів, та у випадку надзвичайної потреби.

7. Головам районних державних адміністрацій, міським головам міст обласного значення здійснювати контроль за виконанням заходів та надавати всебічну допомогу органам рибоохорони щодо боротьби з браконьєрським виловом риби.

8. Департаменту внутрішньої та інформаційної політики обласної державної адміністрації забезпечити широке висвітлення інформації щодо проведення тримісячника з охорони і відтворення рибних запасів у водоймах області в засобах масової інформації.

9. Львівському рибоохоронному патрулю інформувати обласну державну адміністрацію про хід виконання цього розпорядження до 10 липня 2018 року.

10. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Голова  Львівської ОДА  О.М. Синютка

 

 

ПЛАН

спільних заходів щодо посилення контролю за охороною рибних

запасів та інших водних біоресурсів у водоймах Львівської області

на період весняно-літньої заборони на вилов риби у 2018 році

            1. Організувати проведення спільної наради з представниками Державної екологічної інспекції у Львівській області,  ЛОУВР «Львівське облводресурсів», Головного управління Національної поліції у Львівській області, Головного управління Держпродспоживслужбиу Львівській області, Управління Укртрансбезпеки у Львівській області, Львівської центральноїрятувально-водолазної служби  з метою  ознайомлення з оперативним станом на водоймах та відпрацювання спільних заходів щодо здійснення контролю та охорони риби, інших водних біоресурсів, середовища їх перебування в період нересту (період весняно-літньої заборони на вилов риби та інших водних біоресурсів).

 Департамент агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації,

Департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації,

Управління  Державного агентства рибного господарства у Львівській області (Львівський рибоохоронний патруль)

Термін: до 1 квітня 2018 року

2. Організувати роботу 3-ох рейдових груп з числа працівників  Управління Державного агентства рибного господарства у Львівській області (Львівський рибоохоронний патруль), Державної екологічної інспекції у Львівській області, Головного управління Національної поліції у Львівській області із залученням громадських організацій та громадських інспекторів. Діяльність груп зосередити по адміністративно-територіальному принципу, а саме:

Група №1 – Бродівський, Буський, Жовківський, Кам»янка-Бузький, Радехівський, Сокальський райони.

Група №2 – Городоцький, Золочівський, Миколаївський, Мостиський, Перемишлянський, Пустомитівський, Яворівський райони.

Група №3 – Дрогобицький, Жидачівський, Самбірський, Сколівський, Старосамбірський, Стрийський, Турківський райони.

Рейдовим групам проведення рибоохоронних заходів спрямувати на  виявлення:

-  фактів  браконьєрства на рибогосподарських водоймах;

-  фактів торгівлі забороненими  знаряддями лову в  торгівельних закладах та на ринках;

2

           - фактів  торгівлі незаконно виловленої риби, видів риб, що занесені до Червоної книги України, інших водних біоресурсів з відслідковуванням джерел їх постачання та збуту;

- фактів незаконного вибору піщано-гравійної суміші та річкового каміння з водойм та їх прибережних захисних смуг ;

- негативного впливу на середовище перебування водних біоресурсів у  нерестовий період;

-    забезпечення недоторканості місць нересту, нагулу різних видів риб.

Управління Державного агентства рибного господарства у Львівській області  (Львівський рибоохоронний патруль),

Державна екологічна інспекція у Львівській області, Головне управління Національної поліції у Львівській області

Термін: до 4 квітня 2018 року

3. Здійснювати в установленому порядку контроль за станом експлуатації очисних споруд, які проводять скид зворотніх вод у відкриті водойми.

Вести контроль  за дотриманням  постійного рівня води на водоймах області.

В разі виявлення надзвичайних ситуацій негайно повідомляти Львівську обласну державну адміністрацію.

Державна екологічна інспекція у Львівській області, Управління Державного агентства рибного господарства у Львівській області  (Львівський рибоохоронний патруль)

Термін: квітень-червень 2018 року

4.  До проведення рибоохоронних  рейдів комплексної операції “Нерест-2018″ на водоймах області залучити  представників засобів масової інформації та громадських організацій. Результати операції широко висвітлити в обласних та районних засобах масової інформації.

Департамент внутрішньої політики та інформаційної діяльності  обласної державної адміністрації,

Управління Державного агентства рибного господарства у Львівській області  (Львівський рибоохоронний патруль),

Державна екологічна інспекція у Львівській області,

Головне управління Національної поліції у Львівській області

Термін: квітень-червень 2018 року

5. З метою виявлення фактів перевезення незаконно виловленої та придбаної риби  організувати спільні чергування працівників Головного управління

3

Національної поліції у Львівській області, інспекторів рибоохорони та Державної екологічної інспекції на автошляхах, що ведуть до районів інтенсивного рибальства.

Управління Державного агентства рибного господарства у Львівській області  (Львівський рибоохоронний патруль), Державна екологічна інспекція  у  Львівській області,

Головне управління Національної поліції у  Львівській області

Термін: квітень-червень 2018 року

6. Організувати для журналістів  брифінги про початок та  хід проведення операції „Нерест-2018”за участю керівників і спеціалістів Львівського рибоохоронного патруля, Державної екологічної інспекції у Львівській області, ГУ НП у Львівській області, представників громадських організацій.

Департамент внутрішньої політики та  інформаційної

діяльності Львівської обласної                                                                     адміністрації,

Управління Державного агентства рибного господарства у Львівській області  (Львівський рибоохоронний патруль),

Державна екологічна інспекція  у  Львівській області,

Головне управління Національної поліції у

Львівській області

Термін: квітень-червень 2018 року

7. Про хід виконання спільних заходів, організацію і проведення рейдових перевірок інформувати  обласну державну адміністрацію.

Управління Державного агентства рибного господарства у Львівській області  (Львівський рибоохоронний патруль),

Державна екологічна інспекція у Львівській області

Термін: до 10 липня 2018 року