Canadian online pharmacy

У Кам’янеччині відбулася ІІІ-тя Проща до Пресвятої Богородиці у Фатімі

12 – 13 травня травня у селі Руда Сілецька Кам’янка-Бузького району в храмі св. Юрія Побідоносця відбулася ІІІ-тя Проща до Пресвятої Богородиці у Фатімі. Настоятель храму о. Богдан Стефанишин, Кам’янка-Бузький декан УГКЦ о. Богдан Горбаль, діти та молодь привітали двох Владик щирими словами, хореографічними композиціями та запашними короваями: 12 травня – єпископа Сокальсько-Жовківської єпархії Михаїла Колтуна, 13 травня – Єкзарха Одеського та Адміністратора Кримського єпископа Михаїл (Бубній).

У Прощі взяли участь: Кам’янка-Бузький міський голова Олег Омелян, голова Львівської ОДА Олег Синютка, а також голови райдержадміністрації – Володимир Кирилич та  районної ради – Тарас Келеберда.

Владика Михаїл Колтун наголосив, що наш український народ є посвячений Пресвятій Богородиці. Ми є зріднені з Христом і Його Матір’ю – Пресвятою Богородицею, важливо, щоби ми примирилися з животворними джерелами, які нас живлять, примирилися з самими собою. Щоби ми сприймали один одного з любов’ю, щоби ми прощали, проявляли милосердя, доброту, жертовність. Щоби через наше навернення Господь відвернув від нас наших ворогів, а подав нас силу, міць: “Хай сьогоднішня солідарна молитва тримає нас в ласці Божій, в мирі, щоби ми не втратили своєї землі, а по волі Божій дочекалися миру і могли славити Божу Матір, як запоруку нашого життя і спасіння”.
13 травня Архиєрейську Святу Літургію очолив Єкзарх Одеський та Адміністратор Кримський єпископ Михаїл (Бубній).

Святкування возвеличили своїм співом семінаристи ЛДС Св. Духа, вони очолили Хресну дорогу. Відбувся похід з фігурою Фатімської Богородиці до криниці-джерела, свячення води та урочистий похід до каплиці Фатімської Богородиці і Святого Папи Івана Павла ІІ.

У храмі відбулися нічні чування.