Canadian online pharmacy

Святкування Дня Матері в місті Кам”янка-Бузька

  13 травня 2018 року в Народному домі відбувся концерт присвячений святкуванню Дня Матері. Заступник Кам’янка-Бузького міського голови Богдан Ковалюк привітав присутніх у залі матерів, побажав усього найкращого та щоб слова вдячності звучали не лише в другу неділю травня, а й кожний день. Усім матерям, які були присутні у залі, було вручено солодкі подарунки, придбані спільно Кам”янка-Бузькою міською радою, РДА та районною радою та вітальні листівки, виготовлені  учнями шкіл міста Кам”янка-Бузька.

Також, у рамках ІІ обласного етнофестивалю гостинності зі запашним короваєм на Кам’янеччину завітали гості зі Золочівщини, представивши мистецьку програму «Єднаймося, люба родино!» з нагоди Дня Матері.

З вітальним словом виступив начальник відділу культури і туризму Золочівської райдержадміністрації Микола Решітник.

Мешканцям Кам’яка-Бузького району подарувала святковий настрій, радувала українською піснею народна капела бандуристок «Червона калина», керівник Ірина Варянко. Богдан Ковалюк звернувся до гостей зі Золочівщини такими словами: «Сьогодні до найтонших струн наших душ дійшла пісня, дійшли слова. Я хочу подякувати за прекрасний концерт. Сьогодні кожен, хто є в залі, відчував потребу поспілкуватися з українською піснею, українською бандурою, тому прийшов сюди, щоб  і пісню послухати, і пошанувати наших матусь. Хочу побажати, щоб Ваша пісня звучала довго, щоб і надалі чарували глядачів прекрасним співом, прекрасною грою і прекрасним словом». Від імені Кам”янка-Бузького міського голови колективу  заступник вручив вітальну світлину Кам”янки-Струмилової.

Також висловив слова вдячності за представлену змістовну творчу програму художньому колективу Золочівщини перший заступник голови Кам’янка-Бузької райдержадміністрації Андрій Вашківський.

Зі словами вдячності виступила керівник народної капели бандуристок «Червона калина» Ірина Варенко.

Юні учасники художньої самодіяльності Кам’янеччини вітали матерів піснями і танцями.