Canadian online pharmacy

Оголошення

24 травня 2018 року о 16.00 год. відбудеться  засідання V сесії Кам’янка-Бузької міської ради  VІІІ демократичного скликання.

На сесію запрошуються: депутати всіх рівнів, керівники підприємств, установ, організацій, громадяни.

На порядок денний сесії виносяться такі питання:

1. Про внесення змін до рішення сесії міської ради №1 від 12.01.2018 р. «Про міський бюджет на 2018 рік».

2. Про передачу майна на баланс Відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Кам’янка-Бузької міської ради  на правах оперативного управління.

3. Про передачу майна на баланс КП «Кам’янкаводоканал» на правах господарського відання.

4. Про передачу майна на баланс КНП «Центр ПМСД» Кам’янка-Бузької міської ради  на правах оперативного управління.

5. Про  внесення змін до рішень Кам’янка-Бузької міської ради.

6. Про внесення змін в додаток  № 1  до рішення Кам’янка-Бузької міської ради № 44 від 22.02.18 р.

7. Про внесення змін до рішень Кам’янка-Бузької міської ради від 12.01.2018 № 4 та від 22.03.2018 № 3.

8. Про внесення змін до рішень Кам’янка-Бузької міської ради від 19.10.2017 № 7.

9. Про надання в оренду Громадській організації «Футбольний клуб «Карпати-Кам’янка» комплексу стадіону по вул. Шевченка в м. Кам’янка-Бузька.

10. Про створення постійнодіючої комісії з визначення розмірів збитків, заподіяних Кам’янка-Бузькій міській раді внаслідок невикористання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушенням законодавства про плату за землю.

11. Про затвердження розпоряджень міського голови та рішень виконавчого комітету.

12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд.

13.Про дозвіл на розробку детального плану території для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Зубів Міст по вул. Широка 25.

14.Про дозвіл на розробку детального плану території для розміщення та обслуговування нежитлових приміщень.

15.Про дозвіл на розробку детального плану території розміщення тимчасових споруд для ведення підприємницької діяльностів м. Кам’янка-Бузька.

16.Про дозвіл на розробку детального плану території розміщення тимчасових споруд для ведення підприємницької діяльності в с.Забужжя.

17.Про дозвіл на розробку детального плану території для розміщення та обслуговування нежитлового приміщення, яке буде використовуватись як стоматологічний кабінет.

18.Про дозвіл на розробку детального плану території  для будівництва гаражів (3-я черга забудови) в м. Кам’янка-Бузька по вул. Героїв Небесної Сотні.

19.Про дозвіл на розробку детального плану території для розміщення спортивно-ігрового  майданчика в с.Забужжя по вул. Сагайдачного.

20.Про внесення змін  до  детального плану території  кварталу індивідуальної житлової забудови в с. Ягідня.

21. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

22. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу.

23. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для веденняо собистого селянського господарства.

24.Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва.

25. Про затвердження детального плану території та надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с.Батятичі по вул. Зелена.

26.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

27.Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу  .

28.Про уточнення площі та конфігурації земельної ділянки.

29.Про відмову в наданні пільги зі сплати земельного податку.

30.Щодо інформації Кам’янка-Бузького ВП НУ НП у Львівській області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Кам’янка-Бузької об’єднаної територіальної громади.

31. Щодо інформації Управління  Держпродспоживслужбив Кам’янка-Бузькому районі щодо здійснення заходів державного нагляду (контролю),  зокрема,  додержання законодавства у сфері ветеринарної медицини та безпечності харчових продуктів,  у тому числі на агропродовольчих ринках  на території Кам’янка-Бузької об’єднаної територіальної громади.

32. Про внесення змін до рішення сесії  міської ради №11 від 22.02.2018 р. «Про затвердження  Програми cоціального захисту окремих категорій населення Кам’янка-Бузької ОТГ на 2018  рік».

33. Про передачу земельних ділянок в оренду.

34. Різне.