Canadian online pharmacy

У Таданях вшанували своїх Героїв

28 травня у  понеділок – другий день Зелених Свят – відбулася панахида та громадське віче біля могили Січових Стрільців у селі Тадані з нагоди Свята Героїв. Панахиду відслужив  настоятель храму УПЦ КП  о. Нестор Сильвестер.

Також о. Нестор Сильвестер виголосив промову про подвиг Січових Стрільців.  Він звернув особливу увагу на те, що держава наша у небезпеці. Як колись Герої  – Січові Стрільці боролися за неї, так і тепер ведуть запеклу боротьбу за Україну новітні Герої.

“У день Св.Трійці  на цьому священному місці ми зібралися, щоб вшанувати пам‘ять наших славних краян – Січових Стрільців. Сьогодні, як і кожен рік на Зелені свята, ми прийшли до цієї священної могили, що стоїть біля нашого храму, щоб у щирій молитві устами вільної людини пом‘янути наших славних земляків – Січових Стрільців: Т. Підкостельного, С.Гураля, І.Гураля, Р.Турчина, М.Фіка, С.Думанського, В.Наконечного, М.Грінки, І.Джуса, В.Хоми  , які полягли за свій рідний край, за Україну. Сьогодні ми молимось за всіх героїв України, які поклали своє життя на вівтар Незалежності”, – сказав настоятель храму.

У віче взяли участь Секретар Кам’янка-Бузької міської ради В.Бусель та депутат Кам’янка-Бузької міської ради В.Кінчик.