Canadian online pharmacy

Релігійна громада Євангельських християн баптистів м. Кам”янка-Бузька відсвяткувала 25-у річницю від Дня посвячення Дому молитви17 червня 2018 року релігійна громада Євангельських хритиян баптистів у м. Кам”янка-Бузька (просвітер Іван Чабан) відсвяткувала ювілей – 25 – річчя від дня посвячення Дому молитви. На урочисту службу з”їхалися гості з різних міст і навіть держав: були присутні представники громад с. Батятичі, с. Жовтанці, смт. Добротвір, міст Борислава, Львова, Хмельницької та Волинської областей, Сполучених штатів Америки, Німеччини, Словакії.  Також, в урочистостях прийняв участь секретар ради Володимир Бусель.

У своєму вітальному слові просвітер церкви п. Іван Чабан представив гостей на урочистому служінні, привітав усіх присутніх з ювілеєм, висловив подяку фундаторам та жертводавцям, які надавали і надають фінансову підтримку у будівництві Дому молитви та в його утриманні.

Гостям було надано слово, в якому  висловлено побажання  Божого благословіння помісній громаді Євангельських християн баптистів.

У служінні приймав участь духовний оркестр села Скобелки Волинської області, хор церкви ЄХБ м. Кам”янка-Бузька (керівник Леся Чабан) та інші творчі колективи, які своїм чудовим співом, дикламаціями духовних поезій возвеличували Небесного Творця.