Canadian online pharmacy

З 01.05.2018 в Кам’янка-Бузькому ОТГ розпочала своє  функціонування комунальна  установа «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Кам’янка-Бузької міської ради, яке знаходиться в за адресою вул.  І.Франка,3  в приміщенні районного тер центру.

КУ «Терцентр» Кам’янка-Бузької міської ради є бюджетною  неприбутковою установою, створена для надання соціальних послуг громадянам.

Станом на 01.07.2018 в КУ «Терцентр» Кам’янка-Бузької міської ради функціонує відділення соціальної допомоги вдома. На обслуговуванні перебуває 100 осіб похилого віку, одна особа з інвалідністю, з них 93 – на безкоштовному обслуговуванні та 7 платників, сільська – 32 (с.Батятичі, с.Зубів Міст, с.Желдець, с.Верени, с.Сокіл, с.Прибужани, с.Руда Сілецька, с.Гайок), яких обслуговує  9 соціальних робітників.

На даний час громадянам надаються  послуги  перукаря та медичної сестри. За період травень-червень надано послуг: перукар – 119 особам, медична сестра – 576 особам.

29.05.2018 та  03.07.2018  були здійснено виїзди для моніторингу житлово-побутових умов одиноких малозабезпечених громадян, які перебувають на обслуговуванні (с. Батятичі, с Желдець, с.Верени, с. Сокіл). На протязі  місяця  відвідано 50 осіб похилого віку, які проживають в м. Кам’янка-Бузька.

При проведенні моніторингу було виявлено, що багато з них змушені закупляти продукти харчування, зокрема картоплю, маючи мізерну пенсію. Також є потреби в постільній білизні, рушниках, засобах особистої гігєни та придбанні життєво важливих медикаментів. Багато житлових приміщень, в яких проживають одинокі пенсіонери потребують ремонту, немає комунальних вигод, зокрема води, яку соціальні  працівники змушені доносити відрами.

Зроблено звернення до приватних підприємців та керівників організацій щодо підтримки в наданні послуг одиноким малозабезпеченим громадянам. Будемо щиро вдячні за підтримку і розуміння.

Щира подяка:

- Омеляну О.Я. – голові та працівникам міської ради за постійну підтримку  та надання транспортного забезпечення;

- Станішевському В.М. – старості Желдецького старостинського округу за надану транспорту підтримку;

- Кекушу М.М. за придбану пральну машину для надання послуг одиноким громадянам,  Спрису В. за безкоштовне встановлення та транспортну підтримку (доставка громадянам похилого віку продуктів);

- Кучерепі Р.С. за надану медичну кушетку та співпрацю;

- Антосевич Н.Б. (медична сестра нашого закладу) за тимчасово наданий власний масажний стіл.

Щира подяка представникам італійської громади за переданий через                         Л. Урсул (м.Львів) підсилювач звуку для пенсіонера Столяра В.І.

КУ «Терцентр» Кам’янка-Бузької міської ради

МФО 825014

ЗКПО 42086698

р/р 31551301163724 (благодійний внесок)

Директор КУ «Терцентр»                Л.Філімонова