Canadian online pharmacy

Турклуб “Манівці” запрошує колективи – Львівської області НА веселий спортивний КВЕСТ! Безкоштовно!

Щодо участі у спортивному квесті

13-14 серпня 2018 року у с. Березина відбудеться спортивний квест для делегатів молоді із районів Львівської області.

Команда повинна включати одного дорослого (вчитель, керівник гуртка, громадський активіст, який працює з дітьми та молоддю) та троє дітей – учні школи, члени громадської організації, колективу, гуртка віком 12-16 років.

Для того щоб стати учасником квесту необхідно заповнити електронну форму зголошення: https://goo.gl/9vFVq5, отримати підтвердження на електронну адресу, а також телефонний дзвінок, приїхати самостійно у с. Березина Миколаївського району Львівської області (організатори не відшкодовують транспортні витрати). Мати з собою власний спальний мішок та особистий посуд (горнятко, ложку і миску – металеві, не керамічні).

У програмі: шнурова школа, каякінг, волейбол, скелелазіння, перегони на байдарках чи катамаранах Дністром, здорова польова кухня, ватра знайомств, а також сюрприз від організаторів. Попередній досвід не обов’язковий.

Захід відбувається за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА в рамках конкурсу молодіжних проектів Обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки. Як доїхати? Зі Львова, з автобусного вокзалу на Стрийській, автобусом № 234 (курсує кожних 30 хв) або 736. Автобус № 555 (з автобусного вокзалу на Стрийській) також їде до с. Березина, однак треба йти пішки від початку села 20 хвилин. Адреса: с. Березина, вул. Січових Стрільців, 27а (https://goo.gl/maps/UXfq6wc3cuv).

Детальніше за посиланням: http://manivci.org/pora-na-kvest-berezyna/

Враховуючи вищезазначене, звертаємося з проханням забезпечити участь делегацій вашого району, міста і об’єднаної територіальної громади та інформувати молодь про участь у заході, а також розмістити інформацію на офіційних сайтах районних державних адміністрацій та інших інформаційних ресурсах.

Контактна особа: Анастасія, 097 690 63 72 та 063 87 99 577.