Canadian online pharmacy

Обіймаю молитвою день,

Напрацьовані руки людини,

І веселих  співаю пісень,

Хай любов’ю живе Україна…

/ з поезії  Галини Міколяш/

 

21 серпня в актовій залі ЗОШ №1 м. Кам’янка – Бузькавідбуласьзустріч  заступників директорів шкіл з виховної роботи, педагогів-організаторів, вихователів-методистів та вихователів старших груп ДНЗ та НВК  Кам’янка-Бузької ОТГзпоетесою та пісняркою ГалиноюМіколяш.

Галина Міколяш, уродженка Глинян, — це якийсь особливий, окремий світ на фоні складного сьогодення.Людина, Бог, Дитина, Мати, Родина,Україна –це світ її бачення та слова. Від усвідомлення, що в Україні живе така людина, стає тепліше на душі й затишніше.

Зі словами подяки виступила вчителька початкових класів ЗОШ І – ІІІ ст. №2  м.Кам’янка – Бузька Новацька Надія Володимирівна.

Вона подякувала поетесі  за творчість, побажала нових збірок і вклонилася від імені  педагогів.

  

 

Зустріч минула у теплій, невимушеній і затишній атмосфері, у сяйві щирих посмішок всіх присутніх. В свою чергу директор КЗ « Публічна бібліотека Кам’янка-Бузької міської ради» пообіцяв і надалі проводити  заходи в рамках реалізації проекту

« ГРОМАДА(БІБЛІОТЕКА Х ШКОЛА)= ДИТИНА,

зініційованого КЗ « Публічна бібліотека Кам’янка-Бузької міської ради» та освітянами відділу освіти, культури, туризму та спорту Кам’янка-Бузької міської ради.

В майбутньому планується використати виховний потенціал творчості Галини Міколяш при проведенні «Годин з батьками» у школах громади.