Canadian online pharmacy

Наша дума, наша пісня не вмре, не загине… От де, люде, наша слава, Слава України!

Спливають роки, десятиліття і століття, але в кожній нації незмінними залишаються національні Пророки, знакові постаті своєї доби, люди, котрі випереджали час, котрі диктували часові і просторові своє бачення правди й істини. Такою постаттю для України став Тарас Шевченко

Наша дума, наша пісня
Не вмре, не загине…
От де, люде, наша слава,
Слава України!

    Ці пророчі слова Великого Кобзаря, викарбувані на пам’ятнику Тарасу Шевченку в селі Сокіл, де 26 серпня  відбулось урочисте посвячення погруддя Великому Пророку. В урочистих заходах взяли участь голова Кам’янка-Бузької міської ради Олег Омелян,   голова РДА Володимир Кирилич,  староста Желдецького старостинського округу Станішевський В.М., депутат Марунчак В.В., представники міської ради та її виконавчого апарату. Чин освячення провели  настоятелі храмів УПЦ КП о. Іван та УГКЦ о. Андрій.

 

Після урочистого посвячення у Народному домі с. Сокіл відбувся святковий концерт з нагоди Дня Прапора та 27-ї річниці Незалежності України.

Слід відзначити, що відкриття пам’ятника Т.Г.Шевченку  стало надзвичайно зворушливою подією для місцевих мешканців. Минатимуть роки, спливатимуть віки, а  великий співець свободи  рідної неньки-України залишатиметься у пам’яті нащадків. Бо є й буде Україна, і народ український житиме, як заповідав нам Шевченко!

Хочемо повідомити, що погруддя Т.Шевченка подарував для рідного села Парамуд М.П., а мармур для облаштування пам”ятника придбали староста Станішевський В.М. та депутат міської ради Марунчак В.В.

     Велика подяка спонсорам за надану допомогу!!!