Canadian online pharmacy

27 серпня 2018 року відбулася серпнева зустріч з  педагогічними працівниками Кам’янка – Бузької ОТГ. У роботі взяли участь Омелян Олег Ярославович , голова Кам’янка – Бузької міської ради, Ковалюк  Богдан Степанович, заступник міського голови ,Чепіль  Ігор Євстахович, начальник відділу освіти, культури,туризму,молоді та спорту Кам’янка – Бузької міської ради.

Голова Кам’янка – Бузької міської ради наголосив на значущості консолідації зусиль освітян і громадськості Кам’янка – Бузької ОТГ, спрямованих на ефективне функціонування навчальних закладів і забезпечення рівного доступу дітей до якісної освіти в умовах складного суспільно-політичного розвитку незалежної України. В його виступі, коментарях і відповідях на запитання йшлося про шляхи вирішення нагальних соціально-економічних, матеріально-технічних питань діяльності закладів та установ освіти.

Чепіль Ігор Євстахович , начальник відділу освіти, культури,туризму, молоді та спорту  Кам’янка – Бузької міської ради здійснив аналіз ЗНО -2018 та наголосив , що спільними зусиллями освіта ОТГ буде набувати нових барв. Інакше не можна – наше надійне майбутнє народжується в якості сьогоднішньої освіти.

Про основні напрямки та завдання педагогів у 2018/2019 навчальному році розповіла Барилко Леся Михайлівна спеціаліст  сектору освіти відділу ОКТМС.

З 1 вересня 2018 року усі першокласники будуть навчатися за новим стандартом.  Інший зміст освіти, нова  методика навчання та освітнє середовище – такі основні складові нової української школи. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті. Концепція «Нова українська школа»  розрахована на роки, адже неможливо швидко змінити освітню традицію, що плекалася  в Україні протягом десятиліть. Проте зміни вже розпочалися про це розповіла Петрик Тетяна Романівна спеціаліст  сектору освіти відділу ОКТМС .