Canadian online pharmacy

Трагедія на нерегульованому перехресті у місті Кам’янка-Бузька.

Увага!

Трагедія на нерегульованому перехресті у місті Кам’янка – Бузька.

  

Сьогодні  08.02.2013 року приблизно о восьмій годині ранку на перехресті вул. Львівська – Драгоманова – Я.Мудрого у м. Кам’янка – Бузька  через погану видимість, відсутність світлофору сталось зіткнення двох автотранспортних засобів, в тому числі маршрутного автобуса. Є постраждалі. Ця автопригода є прямим наслідком байдужості чиновників усіх рівнів до стану автомобільних доріг  як в державі в цілому , так і на дорозі державного значення Львів – Радехів – Луцьк, яка  проходить  через густонаселені вулиці міста Кам’янка – Бузька зокрема.

Довідка.

    Через місто Кам’янка – Бузька проходить дорога державного значення Львів – Радехів – Луцьк , яка на даний час знаходиться у катастрофічному стані ( відсутня дорожня розмітка , утворилась велика ямковість , колійність, відсутні світлофори на перехрестях, тощо) .

    Дана дорога проходить  через густонаселені вулиці міста ( Д.Галицького , Львівська, Драгоманова, Федьковича), які складаються з приватних будівель садибного типу. Так склалося історично , що ці будівлі примикають до проїжджої частини вулиць і у зв’язку з високою інтенсивністю руху  багатотонажного автотранспорту по цій трасі ,  відбувається руйнування прилеглих будівель, створюється високий шумовий фон .

     До міської ради надходять численні усні і письмові звернення жителів міста з вимогами  виносу даної ділянки дороги за межі міста, або проведення капітального ремонту на даному відрізку дороги . Громадськість міста висловлювала і продовжує висловлювати свою готовність до радикальних дій (перекриття руху транспорту на даній ділянці дороги , пікетування адміністративних будівель райдержадміністрації , районної ради , міської ради тощо).

   Міський голова  м. Кам’янка – Бузька  О. Я. Омелян неодноразово звертався до Прем’єр-Міністра України , голови Львівської  обласної державної  адміністрації, голови Львівської  обласної ради, депутатів Львівської обласної ради, голови і депутатів Кам’янка-Бузької  районної  ради, голови районної державної  адміністрації  , начальника Служби автомобільних доріг у Львівській області щодо передбачення коштів на розробку проектно-кошторисної документації з будівництва  об’їзної дороги за межами міста Кам’янка – Бузька, а також проведення комплексу робіт з ремонту дороги державного значення Львів- Радехів – Луцьк, яка проходить через місто Кам’янка – Бузька (обмеження швидкості руху, облаштування пішохідних переходів , встановлення світлофорів на проблемних ділянках дороги, зокрема на перехресті вул. Львівська- Драгоманова- Я.Мудрого), але питання до сьогодні не вирішено.