Canadian online pharmacy

Новини дошкілля

 

Для  вихователів  ДНЗ організовано проведення І туру Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів «Вихователь року» у 2013 році.На базі Кам’янка-Бузького ДНЗ №3  відбувся фінал конкурсу,в якому взяли участь педагоги  Кам’янка-Бузьких  та  Добротвірських  ДНЗ, дитячого будинку «Вишенька» с.Жовтанці, які демонстрували свою майстерність в навчально-виховній роботі,виготовленні навчальних посібників,презентували досвід роботи з різних освітніх проблем. Переможцем конкурсу журі визнало вихователя Кам’янка-Бузького ДНЗ№3  Мурин Т.Ю., лауреатами стали: вихователь Кам’янка-Бузького ДНЗ №1 Ткачишин Л.І.,вихователь Кам’янка-Бузького ЦРД  Дацьо О.В., вихователь  Кам’янка-Бузького ДНЗ№5  Левищенко Н.І. та вихователі ДНЗ району. З журі активно співпрацювала голова освітянської  профспілки -Краєвська В.С.,яка вручила учасникам конкурсу пам’ятні подарунки. За підсумками конкурсу організовано виставку робіт педагогів.

 

Працівники дошкільних навчальних закладів району активно впроваджують нові форми і методи роботи з дітьми дошкільного віку,діляться своїм досвідом роботи з колегами через організацію семінарів-практикумів,круглих столів,методичних об’єднань. Нещодавно на базі Кам’янка-Бузького ДНЗ№5 (кер.СклепковичІ.,Левищенко Н.) відбувся семінар-практикум для вихователів ДНЗ, де педагоги  познайомилися з авторськими інноваційними методиками  вихователя-методиста Лудченко С.,вихователя Рищак Н.

  З метою надання якісних освітніх послуг в сфері дошкільної освіти,вперше в області в нашому районі створено два Центри розвитку дитини-дитячі садки,в яких впроваджується особистісно-орієнтований підхід  до дітей в навчально-виховному процесі. Так в Запитівському ЦРД в штатний розпис  додатково введено посади керівників гуртків, інструктора з фізкультури, а в Кам’янка-Бузькому ЦРД  педагоги плідно працюють  з  обдарованими дітьми, визначено музично-естетичний та гуманітарний напрямки роботи. В березні  2013р. на базі Кам’янка-Бузького ЦРД  під керівництвом  музичного  керівника Кучери О.,вихователя Тютюнник М. старші дошкільники вшанували  пам’ять української  поетеси  Лесі Українки. На заході були присутні музичні керівники ДНЗ району.

 

На даний час дуже актуальним є питання роботи з дітьми з мовленнєвими порушеннями в ДНЗ. Не секрет, що невиправлені вади мовлення позначаються негативно на подальшому навчанні дітей в школі.

  З метою створення належних умов для розвитку дітей дошкільного віку в дитячих садках створено групи для дітей з мовленнєвими порушеннями. Станом на 01.03.2013р. таких груп є 11,в яких виховується 157 дітей. З дошкільнятами працюють як досвідчені вчителі-логопеди,так і молоді спеціалісти,організовано роботу логопедичних кабінетів відповідно нормативних вимог. Серед форм методичної роботи рай методкабінету практикується наставництво та навчання молодих педагогів. Таке навчання відбулося в березні 2013 року на базі Кам’янка-Бузького  ДНЗ №5,де вчителі-логопеди В.Козак та О.Ткачова спільно з музкерівником О.Волчанською ознайомили молодь з новими формами роботи ,поділилися досвідом,надали методичні рекомендації щодо корекційної діяльності.         

Виховання дитини починається з наймолодшого віку. Саме в ранньому дитинстві закладаються основи компетентності дитини,відбувається інтенсивне фізичне зростання ,підвищується працездатність нервової системи ,діти набувають певних мовленнєвих умінь. З системою роботи з дітьми раннього віку ознайомлено вихователів  ясельних груп в  Кам’янка-Бузькому ДНЗ №2, де нещодавно відбулося засідання методичного об’єднання вихователів  груп  для  дітей  раннього віку. Вихователь Г.Росовська познайомила педагогів зі своїм досвідом роботи з проблеми «Сенсорне виховання дітей в дитячих яслах» ,продемонструвала портфоліо педагога,підготувала цікаву презентацію.

Відповідно Типового положення про атестацію педагогічних працівників , з метою стимулювання цілеспрямованого ,безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників,розвитку їх творчої  ініціативи,в дошкільних навчальних закладах відбулися засідання атестаційних комісій І рівня. Педагогічні працівники прозвітували  про пророблену роботу ,підготували виставки дидактичних посібників,цікаві презентації досвідів роботи. Комісія відбулася  в Кам’янка-Бузькому ДНЗ№5.