Canadian online pharmacy

        З 7 травня по 11 травня  2013року 19 учнів ЗОШ І-ІІІст.№1 м. Кам’янка – Бузька разом з директором школи Пилипчуком Тарасом Михайловичем та вчителями Побігушка Оксаною Дмитрівною та Калітовською  Іриною Вікторівною перебували в місті Шрода Шльонська в Польщі.

        Тепла зустріч директора школи подставової №3 імені Владислава Броневського Шроди Шльонської пані Аліни Карголь, знайомство з вчителями й дітьми, гостинність і турбота, якими оточили наших дітей польські друзі , не дозволяла сумувати за домівкою.

        Незабутні спогади залишила подорож до Срібної ори та замку Гродно.9 травня мандрівка до Вроцлава, де відвідали гуманітаріум –величезний дитячий навчально-експериментальний комплекс.У музеї однієї картини – «Рацлавіцькій панорамі»  побачили живописне полотно заввишки 15 метрів , завдовжки 114метрів та діаметром 38 метрів, розміщене в ротонді по колу.

        На довго запам’ятається прийом у мерії, подарунки на згадку від пана бурмістра Богуслава Красуцкі.

        Завершальним акордом стала спільна зустріч дітей,учителів, батьків , представників місцевої влади , де панувала по – справжньому родинна атмосфера. Не було вже і мовного бар’єру , бо щирість і відкритість долає будь-які перешкоди.