Canadian online pharmacy

Проекти рішень ХVI сесії міської ради.

№1 Про внесення змін до плану асигнувань по загальному та спеціальному фонду на 2011 рік

№2Про затвердження Положення про сплату орендної плати за використання земельних ділянок, розташованих на території м. Кам’янка-Бузька сіл Забужжя, Тадані

 

№3Про затвердження розпоряджень і рішень міського голови

№4Про додаткове надання земельної ділянки в оренду для обслуговування житлового будинку та господарських будівель гр. Забаві М.М.

№5Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки, які передаються у приватну власність

№6Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки, для добудови до квартири гр. Валько А.Г.

№7Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки, для добудови до квартири гр. Валько І.А.

№8Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для гаражного будівництва гр. Верговеч М.І..

№9Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки, для добудови до квартири гр. Кіщуку О.М.

№10Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння гр. Косаревичу П.Я..

№11Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для встановлення трансформаторної підстанції

№12 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку ТзОВ «Кам’янка-Бузький цегельний завод»

№13Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо виготовлення проекту відведення по зміні цільового призначення земельної ділянки гр. Тютіну О.В.

№14Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення

№15Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право оренди на земельну ділянку

№16Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку

№17Про затвердження проекту із землеустрою, щодо відведення земельної ділянки для обслуговування спортивно-побутового корпусу ФОП Шмигаль К.А.

№18Про надання в оренду земельної ділянки для сільськогосподарських потреб гр. Зінчук М.І.

№19Про припинення права користування земельними ділянками

№20Про розгляд звернення ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед»

№21 Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки в м. Кам’янка-Бузька по вул. Незалежності ПП Мойсей Г.М.

№22Про розгляд клопотання Управління Держкомзему у Кам”янка-Бузькому районі Львівської області

№23Про затвердження уточненої площі та конфігурації земельних ділянок