Canadian online pharmacy

Стратегія розвитку Кам’янка-Бузької ОТГ на 2018-2022 рр.

Оголошуємо початок процесу створення Стратегії розвитку Кам’янка-Бузької об’єднаної територіальної громади на 2018-2022 роки! Для всеохоплюючого аналізу нам необхідна Ваша допомога!
Ви бачите проблеми, які обов’язково повинні бути вирішені до 2022 року? Або ж у Вас є ідеї, які місту просто необхідно втілити в життя протягом наступних 5 років?

Будемо вдячні за кожну ідею: від побутово-комунальної до інноваційно-прогресивної. Ваші вказівки – «дорожня карта» для розвитку усієї ОТГ! Візьми участь у соціологічному опитуванні! Нам важлива твоя думка!

https://docs.google.com/forms/u/0/d/1b24lqSozr_EkVjYu02zzxLfJ4xx58ZiGwQAw3YySU1U

 

___________________________________________________________________________________________________

Розпорядження міського голови про створення робочої групи

____________________________________________________________________________________________________

28 лютого 2018 року відбулось організаційне засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку, на якій прийнято рішення про розподіл учасників  на специфічні фокус-групи, що працюватимуть за окремими напрямками: житлово-комунальна, соціальна та бізнес сфери. Також вирішено  залучити до обговорення проблем людей, що мають безспореднє відношення до даних сфер або зацікавленні у у їх розвитку. Засідання проводитимуться за графіком:

6 березня о 15.00 – “соціальна сфера”

7 березня о 12.00 – бізнес-середовище

7 березня о 15.00 – житлово-комунальна сфера

___________________________________________________________________________________________________

В рамках розробки Стратегії розвитку Кам’янка-Бузької ОТГ на 2018-2022 рр. 6 та 7 березня 2018 року відбулись засідання фокус-груп, що опрацювали основні проблеми у соціальній, житлово-комунальній та бізнес сферах. До роботи долучились представники закладів освіти, культури, спорту, медицини, комунального підприємства “Кам’янкаводоканал” та комерційних підприємств ОТГ.

Під засідань було взято до уваги результати соціологічних опитувань, проаналізовано ситуацію в громаді та визначено рейтинг проблем у ній:
•незадовільний екологічний стан, відсутність робочих місць та низький рівень доходів (найвища кореляція зі загальною оцінкою життя у громаді),
•незадовільний стан інфраструктури,
•відсутність локацій дозвілля для молоді та дітей,
•охорона здоров’я та спорт,
•освіта і дошкільне виховання,
•чистота вулиць і вуличне освітлення.
___________________________________________________________________________________________________